Co hledáte?

Trenér legendárního Mikea Tysona potvrdil jeho návrat

Trenér legendárního Mikea Tysona potvrdil jeho návrat

Legendární boxer Mike Tyson se minulý rok v listopadu vrátil do ringu v exhibičním zápase s Royem Jonsem Jr., ve kterém nevypadal vůbec špatně. Nyní to vypadá, že v boxu hodlá pokračovat i v tomto roce. Tuto informaci nedávno potvrdil Tysonův trenér.

Najde Vettori recept na šampiona Adesanyu?

Vypadá to, že mnoho fanoušků boxu bylo nadšených, když v listopadu znovu viděli Mika Tysona zpět v ringu (Údajně bylo prodáno přes 1.6 milionů PPV). 54letý bývalý šampion v těžké váze nastoupil v exhibičním duelu s Royem Jonesem Jr., který skončil remízou. Nedávno se začalo spekulovat o jeho dalším souboji. Soupeřem měl být Evander Holyfield, ale zůstalo pouze u spekulací. Bližší pohled na Tysonovu budoucnost nyní nabídl jeho trenér Rafael Cordeiro, který působí v Kings MMA. 

“Pokračujeme v tréninku. Je to velký sportovec a je neustále v přípravě. Myslím, že se nějaký souboj plánuje na září tohoto roku. Zatím se neví jméno soupeře, protože společnost Legends Only League na tom pracuje a vyjednává dohodu s televizí, aby mohli oznámit kompletní plán, ale jsme pořád v přípravě. Určitě bude bojovat v září,” řekl Cordeiro v rozhovoru pro MMA Fighting.

V březnu Tyson prohlásil, že na konci května byla ve “hře” trilogie s Evanderem Holyfieldem, ale nakonec se zápas neuskutečnil. Tyson oba předchozí zápasy s Holyfieldem prohrál a navíc byl v odvetě diskvalifikován za ukousnutí kousku ucha, který se poté našel v ringu. Pokud by tedy opravdu došlo na trilogii mezi bývalými skvělými boxery, tak se fanoušci mají na co těšit, byť by šlo nejspíš opět o exhibici.   

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *