Co hledáte?

Nate Diaz má ostrý vzkaz pro všechny pochybovače

Nate Diaz má ostrý vzkaz pro všechny pochybovače

Už tento víkend nás čeká turnaj UFC 263, který nabídne hned dvě titulové odvety a k tomu pěti-kolový zápas Leon Edwards vs Nate Diaz. Nathan, který v minulosti dokázal zdolat Conora McGregora, je mezi fanoušky hodně oblíbený, ale dle kurzů je obrovský outsider. Leon Edwards je totiž ve skvělé formě, takže se obecně očekává, že Diaze dokáže porazit. Co na to Nate?

Obr Martin Buday vrací úder Vémolovi

“Takhle je to celou mojí kariéru. Jestli o mně chce někdo mluvit, tak ať je to v dobrém a jinak ať drží kurva hubu a jdou do prdele. Tohle bych jim asi vzkázal. Takhle to prostě bylo a je. Pokud nemůžeš říct nic dobrého, tak prostě nic neříkej… Já chci jít prostě do boje a předvést dobrý výkon. Doufám, že mu zůstane hlava na krku, ale samozřejmě ho tam jdu zabít,” vzkázal Nate Diaz.

Nate Diaz v průběhu své kariéry dokázal, že je neuvěřitelně odolný, ale v jeho neprospěch hraje jeho tvář, která se hodně trhá, což byl i případ posledního zápasu. Masvidal mu totiž otevřel tržnou ránu, kterou už jsme mohli vidět v předchozích zápasech a přítomný lékař rozhodl, že v boji nemůže pokračovat.

Fanoušci se však těší už jen na to, že Diaze uvidí zpět v boji, protože je to vždy záruka skvělé podívané. Nate je v podstatě v pozici, kdy si může ukazovat na soupeře. Proč si tedy vybral zrovna Edwardse, když by se mohl hnát za završením trilogie s Conorem? Prý proto, že má Edwards tak dlouhou sérii výher, takže na něm Nate chce ukázat, kdo je tady pánem. Zda se mu to podaří se dozvíme už v noci ze soboty na neděli. Hlavní karta tradičně začíná ve 4 hodiny ráno.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *