Co hledáte?

Jiří Procházka nabídl krátký názor na Rakice

Jiří Procházka nabídl krátký názor na Rakice

Poté, co Jiří Procházka doslova zdemoloval bývalého titulového vyzyvatele Reyese, poskočil na druhé místo polo-těžké váhy, čímž se přiblížil vysněné titulové šanci, ale zároveň odsunul Aleksandara Rakice na třetí místo. Právě o souboji s Rakicem se minulý rok spekulovalo, ale Aleksandar ho odmítl s tím, že si je pro titul a hledí jen před sebe. Nyní se však ozval s tím, že souboj s Procházkou dává smysl a že by na něj mělo dojít, protože by se skrze něj mohl vybrat další titulový vyzyvatel, což je však pozice, kterou už má Denisa v podstatě slíbenou. Jak Jiří Rakice vlastně vnímá a jaký má názor na případný vzájemný zápas?

“Záhada” jménem Javid Basharat byla vyřešena

“Neznám ho osobně. Nikdy jsem s ním netrénoval ani nemluvil, ale přijde mi jako velký dříč. Je to určitě dobrý bojovník. To je všechno. Co se týče zápasu s ním, já jsem ho minulý rok chtěl, ale on odmítl s tím, že je jeho cílem titul a něco v tomhle smyslu. Nechal jsem to tedy být a řekl jsem si o jiného soupeře, kterým byl nakonec Dominick Reyes. Po tomto zápase mi vedení UFC nabídlo titulový zápas,” rozpovídal se Jiří Procházka v rozhovoru s Nikolou Radinem, který prý Rakice dobře zná a moc si jeho kvalit cení.

Jiří Procházka se prý souboji s Rakicem nebrání, ale je samozřejmě jasné, že pokud má na výběr mezi titulovou šancí/pozicí náhradníka a soubojem s Rakicem, tak dá přednost titulové šanci, protože tak by to udělal asi každý bojovník, včetně Rakice, který o titulové bitvě mluví hodně dlouho a intenzivně, Nemám proti Aleksandarovi nic osobního, ale je logické, že chci titulový zápas.”

Pokud tedy vše půjde dobře a Jiří se skutečně stane oficiálním náhradníkem pro titulový souboj Blachowicz vs Teixeira a posléze případně dalším titulovým vyzyvatelem, tak to pro Rakice znamená, že si bude muset najít nějakého jiného soupeře. Navíc bude muset pátrat v žebříčku pod sebou, protože před ním je právě jen Denisa, Glover a Janek.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

5 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *