Co hledáte?

Veličkovič vysvětluje, proč odmítl zápas s Vémolou

Veličkovič vysvětluje, proč odmítl zápas s Vémolou

Organizace OKTAGON MMA před časem představila novou posilu, kterou je Bojan Veličkovič, který má zkušenosti z UFC, PFL a dalších světových organizací. Navíc, i když je to dávno, je to jeden z mála bojovníků, kteří dokázali vyzrát na Jiřího Procházku. Bojan posílí už tak neuvěřitelně silnou welterweight divizi, ale promotér Ondřej Novotný v průběhu posledního turnaje prozradil, že se nabízela i jiná cesta. Bojan měl totiž zasáhnout do bojů o Vémolu, což však odmítl. Proč neměl o souboj s Terminátorem zájem a jak vidí svou budoucnost v OKTAGONu?

Ragozin posílá “poslední” vzkaz Vémolovi a Peštovi

“Během posledního turnaje jsem prozradil, že původně zápas s Naruszczkou vzal Bojan Veličkovič. Říkal jsem, že jasně, ale že když vyhraje, tak druhý zápas bude Karlos. Nechci říct, že z toho vycouval, ale s trenéry řekl, že ne, že se budou věnovat 77,” vysvětlil Ondřej Novotný v rámci svého posledního vysílání.

Pro MMA Shorties pak přímo Bojan vysvětlil, jak vlastně celé jednání probíhalo a proč se rozhodl tak, jak se rozhodl, “Nebyl jsem úplně součástí všech těch jednání. Vzal jsem zápas s Naruszczkou, protože jsem měl za to, že s ním musím bojovat, abych získal OKTAGON kontrakt, ale společně s týmem plánujeme cestu welterweight divizí. Poté mi manažer vysvětlil, že když do toho zápasu půjdu, tak mě pak chce OKTAGON ve střední váze, což jsem nechtěl. Nemyslím si, že je to pro mě dobrá váhová kategorie. Mám mezi zápasy 86-87 Kg, takže bych na střední váhu musel nabrat a hlavně změnit svůj styl, což nechci, protože se teď cítím skvěle. Byl jsem však připravený dát jeden zápas o váhu výš, ale nevěděl jsem, jaké byly další plány ohledně Vémoly. Ve welteru se cítím mnohem lépe. Jsem rychlejší, silnější a mám lepší kardio.”

Veličkovič vs Kozma/Vémola?

V budoucnu však Bojan zápas s Vémolou nevylučuje, “Zápas s Vémolou by mě mohl v budoucnu zajímat, ale naučil jsem se nedívat moc dopředu. Mám teď zápas s Dawou, který je za necelé dva týdny, takže na ten se plně soustředím. Pokud ho porazím, tak se pak můžeme bavit o soubojích s Kozmou, Vémolou a nebo kýmkoliv jiným.”

Bojanova OKTAGON premiéra totiž přijde už příští víkend na turnaji OKTAGON 25, kde změří síly s Emmanuelem Dawou, který to má 9-4. Podle toho, jak zápas dopadne, se pak bude řešit Bojanův další postup divizí a obecně celou organizací.

Úvodní foto via IG Veličkovič / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *