Co hledáte?

Dana White se vysmívá souboji Mayweather vs Paul

Dana White se vysmívá souboji Mayweather vs Paul

O víkendu proběhl další boxerský turnaj, kterému vévodil exhibiční souboj Floyd Mayweather vs Logan Paul. Ten nakonec nepoznal vítěze, protože právě exhibiční pravidla umožňovala ukončení jen via KO, které však Floyd navzdory očekávání nedokázal získat. Logan měl totiž velkou výhodu ve velikosti a hmotnosti. Zápas jako takový moc akce nenabídl, takže se setkal spíše s negativními reakcemi, ke kterým se přidal i UFC prezident Dana White.

“Záhada” jménem Javid Basharat byla vyřešena

“To nebyl žádný boxerský zápas. Ale jak jsem říkal, pro tyhle věci se vždy najde trh. Pořád se najdou lidé, kteří za něco takového klidně zaplatí 50 dolarů. To je však hodně daleko od toho, co v UFC děláme my… S boxem je to vždycky takhle. Udělá se kolem něčeho hype, takže se na to lidé těší a mají velká očekávání, ale pak vypnou televizi a řeknou si, že promrhali čas na další podobnou akci, když mohli dělat něco mnohem lepšího. Nikdy bych nechtěl, aby se lidé podobně cítili po nějakém mém turnaji. Samozřejmě se stává, že máme karty, na které si fanoušci už předem stěžují, ale pak se na turnaj podívají a jsou nadšení. Vždy se totiž najde hned několik skvělých zápasů, které nečekáte. Když pak vypínají televizi, tak jsou rádi, že se dívali. Tohle je produkt, který prodávám a sám vyhledávám,” rozpovídal se Dana White.

Ten se v souvislosti s podobnými souboji YouTuberů nechal slyšet, že vlastně nikdy není špatně, když se k bojovým sportům přitáhne nějaká další pozornost, ale že to je zároveň něco, o co sám nemá zájem. V rámci UFC mu prý jde o to, aby mezi sebou bojovali ti nejlepší z nejlepších o to, kdo je vlastně skutečně nejlepší.

Proto nás například už tento víkend čeká turnaj UFC 263, který nabídne hned 2 titulové bitvy a jeden pěti-kolový před-zápas.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který odvysílá hlavní kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *