Co hledáte?

“Chci někoho zabít,” hlásí vracející se Romero

“Chci někoho zabít,” hlásí vracející se Romero

V rámci Bellator pyramidy polo-těžkých vah jsme se měli hned v prvním kole dočkat hodně zajímavé bitvy dvou UFC veteránů Yoel Romero vs Anthony Johnson. Krátce před plánovaným soubojem však bylo oznámeno, že Romero není zdravotně způsobilý do duelu nastoupit, takže se musela hledat náhrada. Nyní však nestárnoucí Kubánec hlásí návrat a je evidentně při chuti, protože se netají tím, že by někoho rád zabil.

“Záhada” jménem Javid Basharat byla vyřešena

“Fanoušci mě už brzy uvidí zpět v akci. Možná to bude už v srpnu. Možná srpen, možná polo-těžká váha a možná střední. Rád bych bojoval v obou váhových kategoriích, protože chci dva tituly. Každopádně se už brzy vrátím. Chci totiž někoho zabít,” oznámil Yoel Romero. Navíc nevylučuje, že dojde na plánovaný souboj s Johnsonem, který postoupil do druhého kola pyramidy, kde ho čeká Němkov, “Ano, umím si představit, že na ten zápas dojde. Podle mě na to dojde. Myslím si to.”

Romero se naposledy představil na turnaji UFC 248, kde v hodně nezáživné titulové bitvě padl na body s Adesanyou. Tou dobou měl z posledních 5 zápasů bilanci 1-4, takže se s ním vedení v rámci zeštíhlování stavů a šetření rozloučilo. Kubánec tak zamířil do Bellatoru, kde měl být ozdobou zajímavé pyramidy, ale nakonec na to bohužel nedošlo.

Uvidíme tedy, co teď vedení s Romerem vymyslí. Zmíněná pyramida bude vrcholit v průběhu roku, takže by se nabízel souboj s někým z nepostupujících. Případně si Yoel počká na výsledek a následně se utká se samotným šampionem, kterým je aktuálně Němkov, který si v prvním kole pyramidy poradil s bývalým UFC bojovníkem Davisem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *