Co hledáte?

Monika Chochlíková už zná soupeřku na další MMA zápas

Monika Chochlíková už zná soupeřku na další MMA zápas

Úspěšná slovenská postojářka Monika Chochlíková se pomalu adaptuje na MMA. Na konci minulého roku si odbyla úspěšnou premiéru v organizaci Bellator a nedávno podepsala smlouvu s tuzemskou organizací OKTAGON, kde se připravuje na svůj debut.

Dočká se Patrik Kincl titulového duelu?

Monika Chochlíková má za sebou velice úspěšnou kariéru v K1 a Muay Thai. V roce 2016 byla Chochlíková poprvé nominována do slovenského národního týmu kickboxu, který se zúčastnil mistrovství Evropy WAKO v K1 ve slovinském Mariboru. Zde získala zlatou medaili po třech vítězstvích a stala se první slovenskou zápasnicí K1, která získala zlato na evropském šampionátu.

Monika Chochlíková

V roce 2018 reprezentovala Chochlíková Slovensko v Muay Thai na evropském šampionátu IFMA v Praze. Poté, co zvítězila ve třech zápasech, stala se evropskou šampionkou Muay Thai IFMA. Ve stejném roce získala zlatou medaili na mistrovství Evropy WAKO v K1 v Bratislavě. O rok později se Chochlíková stala mistrní světa WAKO v K1. Výčet jejich úspěchů v postojových disciplínách je opravdu dlouhý.

V říjnu 2020 si odbyla premiéru v profesionálním MMA, a to rovnou na turnaji Bellator v italském Miláně. Svoji soupeřku Jade Jorand dokázala ukončit ve druhém kole na netradiční submisi Scorpion Crunch. Nyní ji čeká debut v organizaci OKTAGON, kde se střetne se zkušenou soupeřkou Giulii “The Eagle” Chinello z Itálie. Tento duel je naplánován na galavečer OKTAGON 25. Jak si povede ve druhém profesionálním zápase?

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *