Co hledáte?

Jak zvládá Patrik Kincl shazování do welterové váhy?

Jak zvládá Patrik Kincl shazování do welterové váhy?

Patrik Kincl se 5. června představí na turnaji KSW 61 a jeho soupeřem bude vítěz reality show Tylko Jeden Tomasz Romanowski (13-7-1NC). Jak je tom momentálně se shazováním váhy a co si myslí o svém soupeři?

Promotér Novotný reaguje na možný duel Pešta vs Ragozin

Patrik Kincl se již tento víkend vrací do oktagonu polské organizace KSW. Navíc do “své” welterové váhy, ve které nastoupil naposledy v roce 2017 proti Mohamedu Sayahovi. Po šesti zápasech ve střední váze se představí s polským bojovníkem Tomaszem Romanowskim. Jak se mu po čtyřech letech daří hubnout zpět do své oblíbené divize? “Podle dřívějších welterových plánů jsem dokonce pod limitem a zároveň jsem schopný odjíždět náročné tréninky, což bylo tenkrát sci-fi.” 

Tomasz Romanowski je historicky prvním vítězem reality show Tylko Jeden a drží devíti zápasovou bilanci bez porážky. Mezi jeho zajímavá vítězství patří určitě zápasy s Danielem Skinbinskim a Ionem Sordu. Co na svého protivníka říká Patrik Kincl? “Je to taková ta klasická polská škola. Velký tvrďák, který má rád přestřelky a spoléhá na zadní granát,” řekl Patrik na adresu svého soupeře.

Před necelými čtrnácti dny se však u Patrika přeci jen jedna komplikace objevila. Na turnaji UFC Fight Night v Las Vegas, kde jako trenér doprovázel Davida Dvořáka, byl pozitivně testován na koronavirus. Nicméně Kincl už tento zákeřný vir nedávno prodělal a navíc mu druhý test vyšel negativní. Neohrozí to jeho start na sobotním KSW? Jak sám říká, tak to byla pouze malá komplikace. “Krom drobnějšího zádrhelu v USA, je zatím vše v pořádku. Vidím to spíše na chybu testu. Ještě jedno testování mě čeká, ale nestresuji se tím. To je věc, kterou prostě nemohu ovlivnit,” řekl na závěr Patrik.

Přejme tedy Patrikovi další vítězství, které by ho mohlo posunout do boje o pás šampiona welterové váhy. Podle našich informací se aktuální král welterové váhy Roberto Soldič, chystá na trvalý přesun do střední divize, tudíž by se Patrik Kincl v případě sobotního vítězství, mohl utkat o uvolněný titul. To je ale zatím pouze spekulace a musíme si počkat na výsledek sobotního turnaje. Ten můžete sledovat skrze PPV ZDE nebo na internetové televizi VOYO.

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *