Co hledáte?

Alex Cverna vysvětlil, jak to bude s jeho kariérou

Alex Cverna vysvětlil, jak to bude s jeho kariérou

Alexe Cvernu bohužel v souvislosti s turnajem OKTAGON 24 potkala velká smůla. V pátek totiž sice splnil váhový limit, takže v podstatě nic nebránilo tomu, aby v sobotu nastoupil do boje se zajímavým borcem Vojčákem, ale osud tomu bohužel nechtěl. Alex vlastně pouhé hodiny před zápasem špatně došlápl a zranil si nohu tak moc, že musel z duelu odstoupit. S ohledem na to, že to nebylo jeho první odstoupení, se samozřejmě zvedla vlna negativních reakcí, na kterou Alex reagoval oznámením konce kariéry. Teď s odstupem a chladnou hlavou to však vidí trochu jinak.

Jake Paul má prý obavy, takže si dal do smlouvy podmínku

“Ahoj, dostal jsem spoustu takových otázek,” reagoval Alex Cverna na dotaz od MMA Shorties, jestli si konec kariéry přeci jen nerozmyslel. “Myslím si, že to nedlužím jen fanouškům, ale dlužím to především Ondrovi, Palovi a Karlosovi. Napsal jsem to v emocích a hlavě jsem měl hrozně moc myšlenek, ale postupem času si uvědomuji, že to dlužím svým fanouškům, kteří mě podporují. To, co se mi děje v přípravě nebo když je už pár hodin do zápasu, už asi není normální, ale chci to nechat na lidech.

Jestli mě chtějí vidět, tak to potom nechám na Ondrovi a Palovi. Pokud bych dostal šanci na další zápas, tak bych tím skončil svoji kariéru veterána a nechal to na mladých. Ale asi poslední zápas dáme. Jak jdou dny, tak se mi vrací pořad dokola ta chyba, která mě stála zápas, ale čas vše zahojí a já se asi vrátím na poslední cestu, která mě povede do klece.”

Novotný by asi nebyl proti

“Já si myslím, že Alex má obrovskou smůlu,” reagoval Ondřej Novotný na tiskové konferenci na dotaz MMA Shorties, zda ještě Cverna dostane šanci. “Chtěl bych ho, paradoxně já, ochránit před jakýmkoliv výsměchem nebo negativní reakcí, od fanoušků. Je to asi opravdu paradox, že to říkám já, ale Alex tady byl, navážil, v tom posledním týdnu udělal vše, co udělat měl k tomu, aby se ten zápas odehrál. To, že mu nevyšel krok a že si nohu skutečně doprasil tak, že bylo zbytečné do toho zápasu jít, to je strašně smolná věc.

Vypadá to tedy, že bychom se přeci jen mohli dočkat Alexova zápasu, který bude posledním duelem jeho kariéry. OKTAGON má na plánu hned celou řadu turnajů, takže by se pro těžké váhy určitě místo našlo.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *