Co hledáte?

McGregor reaguje na smutné divadlo kolem Floyda a Paulů

McGregor reaguje na smutné divadlo kolem Floyda a Paulů

Jak už jsme vás dnes po půlnoci infromovali, tisková konference v souvislosti s červnovým soubojem Floyd Mayweather vs Logan Paul nedopadla úplně dobře. Do věci se totiž vložil i MMA komunitě dobře známý Jake Paul, který během slovní výměny ukradl Floydovi čepici, z čehož nakonec byla poměrně velká strkanice, které přihlížely desítky přítomných novinářů. Nikdo samozřejmě nepřišel k úhoně, protože na místě byla početná ochranka, ale i přesto záběry kolují sociálními sítěmi. K věci se tak pohotově vyjádřil Conor McGregor, který má s Floydem vlastní zkušenosti, protože se s ním před lety utkal v boxerském zápase, který prohrál.

WTF?! Jake Paul ukradl Floydovi čepici a strhla se mela

“Leonarde Ellerbe, co to sakra Floyd dělá?” začal Conor svou reakci dotazem na ředitele společnosti Mayweather Promotions. “Ten kluk se choulil a ani jednou se nesnažil bojovat zpátky, ale Floyd po něm pořád šel a dělal ze sebe drsňáka. Jen se tím ukázalo, jak špatně na tom Floyd vlastně je. Je to trapné a ostudné. Jako profesionál k profesionálovi říkám, že je to hodně trapné. Je jasné, že v ringu nevydrží ani 10 minut. Však ten zápas už byl jednou zrušen, ale celý svět to teď sleduje na Twitteru. Ať už se na to člověk podívá jakkoliv, tak je to smutné. Bojuj s někým opravdovým a dej všanc svůj rekord a nebo jdi do prdele.”

Samozřejmě se jedná o hodně smutnou situaci, protože se vše točí kolem souboje legendárního boxera a YouTubera, ale přesně podobné momenty přitahují pozornost, takže je nyní jasné, že fanoušci budou chtít vidět, jak si Floyd s Loganem v červnu v ringu poradí.

Sám Mayweather pak podobnými zápasy nic neriskuje a místo toho má jen další možnost si královsky vydělat, což mu samozřejmě vyhovuje. Hodně podobně tomu bylo i v rámci organizace Rizin, kde velice rychle porazil tamní hvězdu Nasukawu.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *