Co hledáte?

Rakic předpovídá, jak by se vyvíjel souboj s Procházkou

Rakic předpovídá, jak by se vyvíjel souboj s Procházkou

I několik dní po drtivé výhře výkon Jiřího Procházky stále rezonuje MMA světem. Postupně se totiž k našemu borci vyjadřují velké osobnosti MMA světa, které mu vesměs předpovídají velkou budoucnost. Například bývalý dvojnásobný šampion Daniel Cormier, který hned dvakrát bojoval s GOATem Jonem Jonesem, o Jirkovi mluví jako o speciálním borci, kterého jen těžko někdo porazí. Někdo by si však na tento úkol přeci jen věřil a není to nikdo jiný než Aleksandar Rakic, který cítí, že mu ujíždí vlak, takže se najednou snaží k zápasu, který ještě nedávno odmítal, zoufale dostat.

“Někdo musí ten hype zastavit,” vyzývá Rakic Procházku a nabízí termín

“Je to velmi agresivní borec. Jde hodně dopředu. Už nějakou dobu ho společně s týmem sledujeme. V útoku je to velice dobrý postojář. Zatím jsem však u něj ještě moc neviděl grappling ani wrestling. Vidím v jeho stylu hned několik mezer a děr. Je hodně neortodoxní, s čímž se musí člověk správně popasovat. Myslím si, že jeho styl perfektně ladí s tím mým. Když jsem v oktagonu, tak jsem ledově chladný a trestám jakoukoliv chybu. Nemůžu říct, že udělal mnoho chyb, ale nějaké tam byly. Pokud ho trefím ve správný moment, tak z toho bude KO. Pokud ne, tak poslední roky hodně pracuji na svém grapplingu a wrestlingu. Tam samozřejmě proti Jiřímu vidím svou největší výhodu. Jsem však klidně připravený jít na 3 nebo 5 kol na body. Je mi to jedno,” nechal se Aleksandar Rakic slyšet pro server MMA Junkie.

Uvidíme tedy, jak se celá věc vyvine. Fanoušci totiž upozorňují na to, že pokud by Jiří čekal na vítěze zářijové bitvy Blachowicz vs Teixeira, tak bychom ho zpět v boji viděli asi až na začátku příštího roku. Samozřejmě navíc chtějí, aby kyselého Rakice umlčel.

Jiří však Aleksandara nepotřebuje, protože UFC dalo jasně najevo, že je další na řadě. Ano, byla by škoda, kdybychom Denisu letos už bojovat neviděli, ale na druhou stranu je třeba brát v potaz to, jak moc se od posledního zápasu s Volkanem díky delší a specifické přípravě posunul. Stejný, ne-li větší, posun by pak mohl dosáhnout i nyní v rámci přípravy na Janka a nebo Glovera.

Je logické, že Rakic volá po vzájemné bitvě, protože pokud ho Jiří nevezme, tak bude muset bojovat s někým níže postaveným, což nemá rád, ale na závěry je zatím ještě brzo a hodně věcí se může v následujících týdnech a měsících ještě změnit.

Úvodní foto via MMA on Point

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *