Co hledáte?

“Někdo musí ten hype zastavit,” vyzývá Rakic Procházku a nabízí termín

“Někdo musí ten hype zastavit,” vyzývá Rakic Procházku a nabízí termín

Je hodně zajímavé sledovat, jak se situace kolem souboje Procházka vs Rakic během “chvíle” kompletně otočila. Ještě minulý rok se totiž mezi fanoušky i odborníky vášnivě spekulovalo o možném souboji Rakic vs Procházka, který tou dobou dával smysl, ale který Rakic vzkazem přímo z Prahy odmítl s tím, že je Jiří v žebříčku za ním a že ho takový zápas nezajímá, protože hledí jen dopředu. Nyní, když ho Jiří díky drtivé výhře nad Reyesem přeskočil a stal se novou dvojkou divize, se najednou divoce hlásí o slovo a snaží se k sobě a možnému souboji přitáhnout pozornost. Dokonce už má v hlavě i možný termín, kdy by na souboj mohlo dojít.

Vémola reaguje na Mariánkovu výzvu za 10 milionů

“Můj zápas s Jiřím dává smysl. Janek a Glover budou zápasit až v září, tak kdo jiný by se měl s Jiřím utkat, když ne já? Kdo?… Já rozhodně nechci čekat do dalšího roku a hádám, že Jiří taky nebude chtít čekat… Je to zkrátka zápas, který dává smysl. Já vs Jiří a vítěz se pak utká o titul… Po zápase jsem Jiřího slyšel říkat, že chce čas na to, aby zapracoval na svých chybách, které udělal proti Reyesovi.

Já bych byl rád za hlavní zápas, ale pokud by to nevyšlo, tak by bylo super zápasit v září na stejné kartě, jako zápasí Blachowicz a Teixeira. Přilákalo by to dost pozornosti a určitě by to bylo hodně zajímavé pro celou divizi. Září je tedy za mě perfektní. Pokud však potřebuje více času, tak je mi to jedno. Já jsem pořád v přípravě… Uvidíme, co na to řekne UFC. Jiří teď získal velký hype, což chápu, protože si vedl dobře, ale někdo ten hype musí zastavit,” nechal se Rakic slyšet pro server MMA Junkie.

Do určité míry by souboj Procházka vs Rakic na stejné kartě jako titulový zápas smysl dával, protože by tak Jiří mohl sloužit jako možný náhradník, kdyby se s Jankem nebo Gloverem něco stalo. Na druhou stranu však nyní Denisa Rakice nepotřebuje. Dana White se totiž nechal slyšet, že vítěz duelu Reyes vs Procházka bude další vyzyvatel, což se svým způsobem potvrdilo i tím, že vedení dalo Jirku na druhé místo divize.

Rakic teď asi udělá vše pro to, aby získal zápas s Jirkou, jinak by musel bojovat s někým níže postaveným, což, jak dobře víme, mu úplně nevoní. Bude to však mít hodně ztížené v tom, že Procházka s ním do žádných výměn na sítích nepůjde, takže se hype kolem zápasu bude budovat jen velice těžko.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *