Co hledáte?

Kleinův soupeř Trizano předpovídá zápas a zmiňuje problémy s váhou

Kleinův soupeř Trizano předpovídá zápas a zmiňuje problémy s váhou

V rámci května/máje, který by se dal letos označit za MMA měsíc, máme za sebou excelentní představení Jiřího Procházky a nyní přichází na řadu první Slovák v UFC Lajoš Klein, který se představí na sobotním turnaji UFC Vegas 26, kde se utká s vítězem jedné řady reality show The Ultimate Fighter Michaelem Trizanem. Právě “Osamělý vlk” předpovídá, jaký souboj máme čekat a rovnou i naráží na Lajošovy poslední problémy s váhou.

Denisa prozradil, jak vnímá rýpajícího Rakice

“Je to skvělý soupeř. Moc se těším na to, až se budu moct vrátit zpět do boje a znovu dělat to, co mě tak baví,” reagoval Trizano pro MMA Shoties poté, co byl zápas Klein vs Trizano oznámen. Michael totiž naposledy zápasil v květnu 2019, kdy zaznamenal první prohru kariéry. Do souboje s Lajošem tak vstupuje s bilancí 8-1. Celkem 4 zápasy pak dokázal ukončit před limitem (2 KO/TKO – 2 SUB).

“Je to pro mě skvělý matchup. Bude to pekelný zápas. Makal jsem tvrdě, abych se mohl vrátit do boje. Viděl jsem, že naposledy Lajoš neudělal váhu. Mám v naší práci dva důležité body. První je zápas a ten druhý dělání váhy. Je škoda, že se to stalo, ale když se udělá všechno správně, tak by váha neměla být problém. Pokud jí znovu neudělá, tak to jsou peníze pro mě. Předpokládám však, že limit splní. Od mě můžete v tomto zápase čekat petardy a hodně krve,” nechal se pak Trizano slyšet pro IG profil MMA v Hrsti.

Ano, Lajoš sice před prvním UFC zápasem váhový limit nesplnil, ale tuto informaci je třeba zasadit do kontextu. Klein bral totiž zápas jen pár dní před jeho konáním, během kterých si  musel zařídit všechnu potřebnou administrativu a následně se přesunout do Abu Dhabí. Bohužel to tedy navzdory snaze nevyšlo, ale nyní ví Lajoš o souboji dlouho předem a už od minulého týdne je v Las Vegas, takže si to tentokrát určitě pohlídá a ukáže všem pochybovačům, že první vážení bylo chybou, kterou už nebude opakovat.

Od ledna už není UFC turnaje možné sledovat na stanici Nova Sport 2, ale nově jsou k vidění na Premier Sport, který by měl odvysílat celou kartu a který naleznete například v balíčku O2 TV Sport Pack za 199 Kč na měsíc.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *