Co hledáte?

Jake Paul provokuje Kamaru Usmana! Ten kontruje

Jake Paul provokuje Kamaru Usmana! Ten kontruje

Poté, co se mu hned v prvním kole podařilo ukončit bývalého šampiona několika světových organizací Bena Askrena, se Jake Paul začal poohlížet po dalším soupeři, kterého však nehledá v řadách boxerů, což by dávalo smysl, ale mezi UFC bojovníky. Opřel se tak například do Daniela Cormiera, kterému však šampion Kamaru Usman navrhl, že se o věc nemusí starat a že jí vyřeší za něj. Paul se tedy nabídky chytil a začíná do šampiona a borce, který je na druhém místě v UFC P4P žebříčku, dloubat a rýpat.

“Někdo musí ten hype zastavit,” vyzývá Rakic Procházku a nabízí termín

“Tak si to tady ujasněme. Usman mě vyzval skrze TMZ. Já jsem ten zápas hned přijal a slíbil jsem mu nejvyšší výplatu jeho života, což by bylo kolem 10 000 000 dolarů. Usman se však následně stáhl s tím, že jsem prý kluk od Disneyho. Následně se pak Usman vydal do Disney Landu,” provokuje Jake Paul.

Když trochu odběhneme od tématu, tak je hodně “zajímavé”, jak mají Jake Paul i Jon Mariánek stejnou rétoriku. Mariánek totiž v reakci na Štáfkovu výzvu vyzval Vémolu a rovněž mu slíbil největší výplatu jeho života a 10 milionů.

“Chápu, že si myslíš, že je tohle jen hra, takže ti asi nedochází, že tady lidé mohou přijít k úrazu. Bojování není hra. Klidně ti mohu změnit život, ale tou nejhorší možnou cestou,” kontroval Usman, který zápas od zápasu ukazuje, že je lepší a lepší, což je na takové vysoké úrovni hodně děsivé.

“Znamená tenhle obrázek, že hodláš vstoupit do UFC klece a tohle se mnou udělat a nebo jen honíš lajky?” reagoval Usman na následnou Paulovu koláž, na které je vyobrazena jediná Usmanova prohra.

Šance, že by souboj Usman vs Paul dopadl, jsou hodně malé. UFC prezident Dana White, který by se soubojem musel nejspíš souhlasit, totiž už před časem uvedl, že podobné plány nebude podporovat a že by Paul měl radši hledat mezi boxery, protože je boxer, a ne mezi UFC/MMA bojovníky.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *