Co hledáte?

Conor McGregor posílá důrazné varování

Conor McGregor posílá důrazné varování

V lednu jsme se na turnaji UFC 257 dočkali návratu Conora McGregora, který v hlavním zápase podruhé změřil síly s Dustinem Poirierem. První vzájemný zápas vyhrál naprosto jasně hned v prvním kole, takže předpovídal, že odvetu ovládne ještě rychleji. Opak byl však pravdou. Dustin totiž přišel se skvělou taktikou, kterou postavil hlavně na jedovatých kopech, kterými Ira ochromil a následně jej ukončil via TKO. Jak už to tak u Conora bývá, okamžitě si řekl o další zápas, který taky dostal. Díky tomu se 10.7. dočkáme souboje Poirier vs McGregor 3, který rozhodně zatím vyrovnanou bilanci. Bývalý dvojnásobný šampion teď navíc přichází s důrazným varováním.

Vémola reaguje na Mariánkovu výzvu za 10 milionů

“Desátého července souboj naprosto bezchybně ovládnu. Zesměšním všechny ty klauny. Chtějí si hrát na taktiky? Nemám problém. Uvidíme se v oktagonu. Probudili jste totiž bestii. Bestii, která teď má ještě mnohem více síly. Měli byste se radši pomodlit,” vzkázal Conor McGregor světu, ale zprávu samozřejmě adresoval i svému soupeři Poirierovi.

Conor navíc nedávno reagoval na zprávu UFC komentátora Anika, který postupně začal sbírat návrhy na KO roku. “Počkej si na červenec,” upozorňoval Conor, který evidentně plánuje vyhrát ve velkém stylu.

MMA svět má několik mýtických postav, jako je například TRT Vitor, Sea Level Cain, Ubereem a další. Jednou z těchto postav je pak i Motivovaný Conor. Po prvním souboji s Diazem jsme totiž mohli jasně sledovat, jak moc se Ir zabral do tréninku, který měl jeden jediný cíl a to Diaze v odvetě porazit, což se také povedlo.

Nyní je Conor navzdory všemu bohatství a majetku možná nastavený stejně a bude nám to chtít v červenci dokázat. Nebude to však mít vůbec snadné. Dustin Poirier totiž dlouhodobě ukazuje, že je to elitní bojovník, na kterého dokázal v poslední době vyzrát jen Khabib Nurmagomedov, což však zase není až tak velká ostuda.

Evidentně nás tedy čeká hodně zajímavý turnaj a především hlavní zápas, ve kterém navíc půjde o hodně. Předpokládá se totiž, že vítěz dostane šanci vyzvat vítěze květnové bitvy Oliveira vs Chandler, tedy nového šampiona lehké váhy.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *