Co hledáte?

Tereza Bledá přibližuje své nepříjemné zranění

Tereza Bledá přibližuje své nepříjemné zranění

Součástí proběhnuvšího turnaje OKTAGON 23 byl i duel Bledá vs Martins, ze kterého si nakonec výhru na body odnášela vítězka projektu OKTAGON UDG, která tak svou bilanci vylepšila na 3-0. Sama Tereza přiznala, že šlo o hodně taktický a kontrolovaný výkon, ale výhra je výhra a to je hlavní. Bohužel však má poměrně hořkou pachuť. Na samém konci zápasu totiž přišlo zranění kolene, které nyní sama Bledá blíže specifikuje. Bohužel teď na nějakou dobu vypadne z tréninkového a hlavně zápasového tempa.

Vémola reaguje na Mariánkovu výzvu za 10 milionů

“Bohužel se teď na zápasu několik měsíců nepředstavím, už vím výsledky vyšetření – přetržený přední zkřížený vaz. Nyní mě bude čekat operace a poté se budu dávat dohromady. Bohužel někdy nastanou zápasy, kdy nemám ani škrábnutí a posledních pět vteřin si sama něco udělám…,” informovala Tereza Bledá na svém IG profilu.

Koleno to bohužel odneslo více, než se původně čekalo, takže Tereza teď bude muset zamířit na operaci, která si následně samozřejmě vyžádá nějakou dobu klidu. Pokud vše půjde dobře, tak se předpovídá, že by se mohla vrátit zpět do boje někdy ke konci roku, ale vše bude záležet na tom, jak se bude koleno hojit a jak bude reagovat n následný návrat do tréninku a zátěž.

Tereze je pouhých 19 let, takže by se dalo říct, že má “dost času”, ale zranění, které člověka vyřadí na několik měsíců z procesu, je vždycky hodně nepříjemné. Tereza si navíc vytyčila plán, že se chce stát nejmladší UFC bojovnicí, což není až tak nereálné. Ženské divize jsou totiž hodně mělké, takže když se ve světě objeví nějaký velký talent, tak po něm UFC hned jde. Terezu tak od ligy mistrů teoreticky dělí “jen pár” výher, tak uvidíme, jak se vše vyvine. Bojovnici samozřejmě přejeme hlavně brzké uzdravení, protože to je teď nejdůležitější.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *