Co hledáte?

RCC dělá vstřícný krok a posílá vyjádření k duelu Ragozin vs Vémola

RCC dělá vstřícný krok a posílá vyjádření k duelu Ragozin vs Vémola

V posledních dnech lehce utichly spekulace kolem potenciálního zápasu Ragozin vs Vémola. Organizace OKTAGON MMA mezitím přichází se “soubojem o Vémolu”, ve kterém se utkají Marcin Naruszczka a Eric Spicely, tudíž se v nejbližších měsících duelu Vémola vs Ragozin nedočkáme. Organizace RCC nyní přichází s vyjádřením, které může být i poslední…

Ondřej Novotný ne/reaguje na Mariánkův útok

Vyjádření RCC k souboji Vemola vs Ragozin:

Oficiální jednaní začalo na turnaji Road to ONE FC v Praze 23. dubna. My jsme připraveni poskytnout Michala Ragozina na boj s Karlosem Vémolou v OKTAGONu bez jakýchkoliv nároků, kromě požadavků na honorář pro Michala a i s přihlédnutím na finanční možnosti organizace OKTAGON MMA jsme ochotni přistoupit na snížení požadovaného honoráře (plus cestovní náklady, jak je standardní). Tudíž by Michal dostal o 1/3 méně, než co měl dostat Karlos před dvěma lety u nás v RCC. Michal je připraven nastoupit ve váze 84 i 93 Kg. Možnost volby váhy dává Michal tabulkově níže postavenému borci. OKTAGON i my jsme deklarovali veřejně, že ve financích nebude problém. Myslíme si, že od nás je to velkorysá nabídka k situaci jaká panuje ohledně pořádání turnajů v ČR.

Dále jsme ochotni v případě Michalova úspěchu přistoupit i k více-zápasové smlouvě s tím, že by mohl nastupovat v RCC i OKTAGONu. Zároveň jsme ochotni i v případě vítězství Karlose nabídnout mu zápasy s ruskými bojovníky v RCC, jestli bude mít zájem. Co se týče udělováni víz, jak se nyní mnozí ptají, tak pro profi sportovce to není problém ani v této složité době. Naši zápasníci dostali víza 3 dny před turnajem a to již v složité diplomatické situaci.

Co se týče Karlosových možných soupeřů o titul, tak můžeme jen říci, že je to věcí organizace OKTAGON, komu dá možnost bojovat o pás své organizace. Michal za poslední 3 roky s nikým tak nízko postaveným v žebříčku nebojoval, což možná stěžuje vyjednávaní tohoto souboje. My jsme udělali z naší strany maximum vstřícných kroků. Teď už jen záleží na představitelích organizace OKTAGON, aby to dotáhli do konce a nebo na rovinu řekli, že o ten boj nemají zájem.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

  1. Ted 07/05/2021

    Pravdu dis Patriku. Ruska strana nebyvale velkorysa a Vemola se svym pasakem Novotnym mrtvy brouci chi. Prohra se jim nehodi do byznys planu. Jiste peclive vyberou nekoho lehciho a slabsiho, aby ho Karel zved 😀
    Takle si Octagon evropske renome nevybuduje

    Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *