Co hledáte?

Ondřej Novotný ne/reaguje na Mariánkův útok

Ondřej Novotný ne/reaguje na Mariánkův útok

Poslední dny na domácí MMA scéně samozřejmě jasně patří Jiřímu Procházkovi a jeho trenérskému týmu Karaivanov & Hovězák. Tato trojice totiž dokázala vybojovat další cenné UFC vítězství, které Jiří korunoval krásným, ale pekelným loktem z otočky, po kterém šel soupeř Reyes bezvládně k zemi. V pondělí se však o pozdvižení postaral ještě někdo další. Na výzvu od Jakuba Štáfka totiž zareagoval Jon Mariánek, který se po vzoru svého mentora YouTubera Paula ostře a až zbytečně sprostě pustil do promotéra Ondřeje Novotného, přičemž se nechal slyšet, že s OKTAGONem nechce mít nic společného a že souboj s Vémolou, kterému nabídl 10 milionů, klidně uspořádá sám. Samozřejmě se tedy čekalo, zda v rámci tradičního úterního vysílání pořadu MMA Letem Světem přijde nějaká odpověď.

Král Severu a Meloun vrací úder drzému Mariánkovi

Hned od začátku vysílání bylo jasné, kvůli čemu si až 5 000 lidí pořad pustilo. V chatu se to totiž jen hemžilo žádostmi o vyjádření, které však Ondřej Novotný, který si znovu pozval Miloše Petráška jako hosta, s klidem přehlížel a místo toho se věnoval krásnému Výkonu Jiřího Procházky a nebo proběhnuvšímu turnaji OKTAGON 23. V průběhu streamu se však přeci jen neudržel a hned několikrát na Mariánkův útok narazil, ale v podstatě jen hodně nepřímo. “On to řídí nějaký frajer debilní, starý a chudý z Číny,” vtipkoval například Novotný. Mariánek ho totiž označil za Danu Whitea, ale z Číny.

“Příští týden budeme mít více času na to, vyjádřit se i k podstatnějším věcem… Děkujeme vám moc, přes 5 000 lidí dnes zajímalo tohle vysílání. Nevím, jestli jste se dozvěděli všechno, co jste chtěli, ale dostalo jste z nás tolik, kolik jsme bylo schopní,” uvedl pak Novotný na závěr.

Místo přímé odpovědi jsme tedy dostali jen nadnesené narážky, které jsou však rovněž určitou reakcí, podle které to vypadá tak, že Novotný prozatím ve výměnách nebude pokračovat. Zda se to nějak změní se dozvíme asi až v úterý u dalšího vysílání.

Zdroj: YouTube Fight Club News

Úvodní foto via OKTAGON MMA / IG Jon Mariánek

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *