Co hledáte?

Poirier reaguje na to, že Conor dal dar jiné charitě

Poirier reaguje na to, že Conor dal dar jiné charitě

Nedávno jsme vás informovali o sporu, do kterého se dostali Dustin Poirier a Conor McGregor. Dustin totiž v reakci na Conorovu další předpověď prozradil, že mu Ir ještě stále nezaslal slíbený půl milion dolarů, který měl jít na charitu. Výměna se tehdy vyhrotila až tak, že McGregor začal hrozit zrušením zápasu, na což však naštěstí nedošlo. Nakonec dokonce slíbený dar poslal, ale mělo to menší háček. Neadresoval jej totiž Dustinově charitě, ale vybral jinou, která v tamní oblastí působí. Svým způsobem se tak Dustinovi vysmál do obličeje, ale ten to evidentně bere hodně sportovně a s nadhledem.

Dominick Reyes vs Jiří Procházka: STAREDOWN – VIDEO

“Věc se má tak, že Conor nakonec neposlal dar mé charitě. Nejsou to však přeci moje peníze, ale peníze lidí. Neberu to jako nějaké plivnutí do tváře. Spíš to beru jako placák, protože lidé z komunity na tom všem vydělají a jsou nakonec ti praví vítězové. Pomůže to tady hodně dětem a jejich rodinám,” komentoval celou věc Dustin, který je evidentně hlavně rád, že se peníze dostanou k potřebným.

Conor tím nicméně dokázal, že skutečně skončil se svou rolí hodného a pokorného borce. Místo toho tak nyní nejspíš budeme svědky dalších podobných výpadů nejen vůči Dustinovi. Nedávno se například objevila zpráva o tom, že Ir koupil hospodu, ve které před pár lety napadl štamgasta a právě jemu pak do ní zakázal vstup. Dětinské, ale Conorovi to evidentně stojí za to.

Uvidíme tedy, jak se všechno ještě vyvine. Jasné však je, že nás 10.7. na turnaji UFC 264 čeká završení trilogie Poirier vs McGregor 3, které nejspíš rozhodne o tom, kdo dostane další titulovou šanci a vyzve tedy vítěze duelu Oliveira vs Chandler, který je na plánu v polovině května.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *