Co hledáte?

Patrik Kincl prozradil, kdy přijde další důležitý zápas

Patrik Kincl prozradil, kdy přijde další důležitý zápas

Patrik Kincl, který mimochodem dohlíží i na kariéru Davida Dvořáka, už je sice součástí polské organizace KSW nějakou dobu, ale kvůli zraněním a zrušením turnajů se své premiéry dočkal až na konci minulého roku. Čekání se však vyplatilo, protože ve svém debutu předvedl skvělý výkon, když hned v prvním kole ukončil polskou legendu Drwala. Následně se hlásil o odvetu s Vémolou, což nevyšlo, takže se nyní soustředí na další zápas v Polsku. Ten měl původně přijít už v květnu, který je už tak plný neuvěřitelných akcí, ale nakonec se přeci jen trochu posune. Jak však Patrik naznačil, půjde o hodně…

David Dvořák prozradil, kolik mu zbyde z UFC výplaty

“Krátký zápasový update. Byl mi přesunut termín na začátek června, takže aktivitu budu dohánět v druhé půli roku. Po prvotním rozčarování, jsem za to ve finále rád. Pár týdnů zpět mi přípravu přerušil Covid a ten čas na víc, se mi určitě bude hodit. P.S.: Nechci moc předbíhat, ale případná výhra by mě měla teoreticky přiblížit k titulu. Jak moc se ještě uvidí. Stay tuned,” oznámil Patrik Kincl na svém IG profilu.

V zákulisí už nějaké informace přeci jen kolují, ale zatím nebudeme s ohledem na situaci prozrazovat, protože vše bude relativně brzy oficiální. Jak však sám Patrik naznačuje, vypadá to tak, že by se skrze další případnou výhru mohl probojovat k titulové šanci. Tu už přitom od KSW v minulosti dostal, když se měl utkat se Soldicem, ale bohužel se těsně před soubojem zranil a byl tak nucen z duelu odstoupit.

Na červen se nám tedy rýsuje další zajímavá akce s domácí účastí, která nabídne hodně zajímavou podívanou. Už zítra se navíc v rámci KSW chystá do boje Vojto Barborík, pro kterého to bude důležitá premiéra v polském kolosu. Doufejme tedy, že bude stejně úspěšná, jako byla ta Patrikova.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *