Co hledáte?

Whittaker znovu bodoval a dostal vzkaz od šampiona Adesanyi

Whittaker znovu bodoval a dostal vzkaz od šampiona Adesanyi

Většina fanoušků bojových sportů sice asi sledovala souboj Jake Paul vs Ben Askren, který se kryl s hlavním zápasem proběhnuvšího UFC turnaje, ale nakonec to vyšlo tak, že bylo možné zhlédnout Benovo ukončení a pak si spravit chuť u souboje Whittaker vs Gastelum, který nabídl skvělou podívanou. Hned v prvním kole to sice vypadalo tak, že bude rychle hotovo, protože bývalý šampion Gasteluma hezky natrefoval, ale Kelvin znovu ukázal svou mexickou duši a nakonec vydržel až do konce souboje. Zatím to není oficiálně potvrzeno, ale obecně se počítá s tím, že bychom se nyní měli dočkat odvety Adesanya vs Whittaker 2. Právě šampion divize souboj rovněž sledoval a pohotově reagoval.

Ben Askren reaguje na svou prohru s YouTuberem

“Dobrá práce, můj synu,” reagoval Israel Adesanya, který souboj samozřejmě bedlivě sledoval. Dalo se totiž očekávat, že pokud Robert vyhraje, tak bude další na řadě.

“Podle mě se teď nenabízí žádný jiný zápas, než já vs Israel. Jsem jednička divize a tuhle pozici jsem několikrát za sebou obhájil. Moc Israela uznávám, ale mám na něj připravené věci, které ještě neviděl,” nechal se Robert slyšet po souboji s Gastelumem.

“Ten souboj dává smysl,” potvrdil i UFC prezident Dana White. Vypadá to tedy, že v rámci střední váhy máme jasno. Nyní tedy půjde “jen” o to, aby se vše domluvilo a vybral se vhodný termín. První souboj Whittaker vs Adesanya totiž stanovil nový rekord v UFC návštěvnosti (57 217 fanoušků), takže by se nabízelo, aby se odveta znovu odehrála někde v Austrálii s podobně velkým publikem. V USA už se sice velké veřejné akce povolují, ale ve zbytku světa se situace různí, tak uvidíme, jak se vše vyvine. Rozhodně nás však čeká hodně zajímavý zápas, který bude nejspíš hodně odlišný od toho prvního. Whittaker byl totiž moc přemotivovaný a zbytečně si nabíhal, ale stejnou chybu určitě nebude opakovat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *