Co hledáte?

Whittaker vysvětlil důležitý rituál. Proč se bije do hrudi?

Whittaker vysvětlil důležitý rituál. Proč se bije do hrudi?

Elitní sportovci mají často různé rituály, díky kterým se před důležitým výkonem dokáží správně naladit a dostat do klidu. Jeden takový má i bývalý šampion střední váhy Robert Whittaker, který se skrze sobotní zápas s Gastelumem může dostat k další titulové šanci, ve kterém by mohl odčinit prohru s Adesanyou. Právě ten poukazoval na Whittakerovo bití do prsou, které u Roberta vídáme před každým zápasem. Jaký má vlastně význam?

Reyes posílá srdceryvné vyjádření! V jakém je rozpoložení?

“Když jsem byl ještě malý kluk, tak jsem si ani zdaleka nedokázal představit, jak je život těžký. Upřímně jsem byl jen takový malý sráč. Když se však ohlédnu za svým životem, tak si víc a víc uvědomuji, kolik toho pro nás náš otec obětoval. Musel dělat věci, do kterých se mu určitě nechtělo, ale rodinu měl vždy na prvním místě. Když jdu k oktagonu, tak se biju do hrudi. Lidé si myslí, že tím zdůrazňuji svůj kříž, což mi nevadí, protože jsem na svou zemi opravdu hodně hrdý. Můj rituál však má jiný důvod. Když mi bylo 18, tak mě vzal táta na tetování. Bylo to právě tohle tetování. Vždy, když jdu ke kleci, si tak biju do hrudi, abych mu ukázal, že ať už je přímo v hledišti a nebo jen u obrazovky, tak vím, že mě sleduje,” vysvětlil Robert Whittaker, že jeho rituál má mnohem hlubší smysl, než se na první pohled může zdát.

Roberta uvidíme znovu v akci už tuto sobotu, kdy se v hlavním zápase večera utká s Gastelumem, se kterým se už měl v minulosti utkat, ale těsně před soubojem byl kvůli kýle nucen odstoupit. Nyní se však souboje konečně dočkáme a půjde o hodně. V případě výhry se totiž jasně nabízí, aby Whittaker znovu zabojoval o titul, o který přišel v souboji s aktuálním šampionem Adesanyou.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *