Co hledáte?

“Jenom”? Kolik stojí lístky na bitvu Poirier vs McGregor 3?

“Jenom”? Kolik stojí lístky na bitvu Poirier vs McGregor 3?

Ještě před pár dny to sice vypadalo, že se souboje Dustin Poirier vs Conor McGregor 3 nedočkáme, protože se oba dostali do nepříjemného sporu, ale UFC v návaznosti oznámilo, že je zápas podepsaný a že se jej skutečně dočkáme 10. července na turnaji UFC 264. Zároveň bude brzy spuštěn předprodej, u kterého se očekává, že bude extrémně úspěšný. Lístky na akce UFC 261 a 262 totiž zmizely v řádu minut, takže u turnaje, na které se objevuje Conor McGregor, to určitě nebude jiné. Zajímá vás, na kolik takové lístky přijdou? Na poměrně dost…

Ben Askren ukázal své skutečné postojářské schopnosti

Prodej vstupenek je klasicky spuštěn v několika vlnách. První přijdou na řadu členové UFC Fight Clubu, poté fanoušci, kteří odebírají UFC newsletter, skrze kterým jim přijde heslo pro nákup, a nakonec i “běžní” smrtelníci, na které nejspíš zbydou spíše ta horší místa.

A kolik že tedy lístky stojí? Ceny se pohybují v intervalu od 300 dolarů do 10 000 dolarů, tedy od cca 6 500 Kč do 216 000 Kč. Turnaj se koná v Las Vegas v T-Mobile aréně, která má kapacitu 20 000 míst. Je tedy jasné, že za nejnižší cenu 300 dolarů dostanete ta nejvzdálenější místa, ze kterých budete moct akci sledovat spíše jen skrze kostku. I tak je jasné, že se turnaj velice rychle vyprodá a UFC si tak přijde na pořádný balík.

Posouzení, jak moc jsou lístky drahé, nechám na vašem posouzení. Je totiž pravda, že na turnaj OKTAGON 15, tedy na souboj Végh vs Vémola, se ty nejdražší vstupenky rovněž pohybovaly v desetitisících, protože šlo o prémiovou akci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *