Co hledáte?

Dustin Poirier otočil a sype si popel na hlavu

Dustin Poirier otočil a sype si popel na hlavu

Před pár dny jsme mohli sledovat hodně zajímavý zvrat v souvislosti se soubojem Dustin Poirier vs Conor McGregor 3, u kterého to dokonce vypadalo tak, že na něj nedojde. Dustin totiž na Conorovu další předpověď reagoval tím, že prozradil, že Conor stále neposlal slíbený půl milion dolarů jeho dobročinné organizaci. Kvůli tomu se rozjela hodně vášnivá výměna, která skončila tím, že se Ir rozzuřil, do Dustina se nevybíravě opřel a nakonec jen tak mezi řečí prohlásil, že souboj nebude. Souboj však nakonec bude, jak včera potvrdilo samo UFC, a dokonce to vypadá tak, že se téma peněžního daru vyřeší v soukromí a nebude se tahat na veřejnost.

Problém s financemi? Vémola dostává reakci od RCC i Ragozina

“Jak asi všichni víte, když jde o mou charitativní činnost, tak jsem hodně vášnivý. Bohužel jsem však jednal zkratkovitě a věc, která měla zůstat jen mezi mnou a Conorem, jsem vytáhl na veřejnost. To byla chyba, ze které se pokusím poučit. Mým cíle je kolem sebe šířit spíše pozitivitu a dobré věci. Tímhle jsem však do něčeho, na čem tak tvrdě makám, abych lidem vykouzlil úsměvy na rtech, přitáhl hodně negativní energii. Vezmu si z toho lekci a budu se snažit být lepší. Máme nové cíl a ten je opravdu hodně velký. Děkuji všem, kteří se na tomto podílí a pomáhají nám naši vizi přivést k životu,” kál se Dustin Poirier.

Těžko říct, jaká jednání probíhala v zákulisí, ale ve chvíli, kdy Conor oznámil, že zápas nebude, muselo Dustinovi přeci jen asi trochu zatrnout. Kvůli završení trilogie totiž odmítl titulový zápas s Oliveirou, takže kdyby souboj nedopadl, tak by mohl být v situaci, kdy by nedostal slíbený půl milion a zároveň by přišel o titulový zápas i souboj s Conorem.

UFC však včera potvrdilo, že se souboj Poirier vs McGregor 3 koná a že bude hlavním zápasem turnaje UFC 264, který je na programu 10. července.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *