Co hledáte?

Že bitva Poirier vs McGregor 3 nebude? UFC rozhodlo!

Že bitva Poirier vs McGregor 3 nebude? UFC rozhodlo!

Poslední dny byly hodně zajímavé. Nejprve totiž obě strany oznámily, že nás čeká duel Poirier vs McGregor 3, ale následně se oba borci dostali do konfliktu, který došel až tak daleko, že Conor oznámil, že zápas ruší a že se v červenci utká s někým jiným. Dokonce nechal fanoušky, aby navrhli, s kým by se měl utkat. Vypadalo to tedy, že je po zápase, UFC nakonec oznámilo, jak to celé je.

Conorovi se hlásí další, hodně úsměvný, zájemce o zápas

Před malou chvílí totiž oficiální IG profil organizace UFC oznámil souboj Poirier vs McGregor 3, který bude hlavním zápasem červencového turnaje UFC 264.

“Musíš být nalitej, ty incestní vidláku. Proč střiháš ušima, ty burane bez mozku? Půl milionu bez konkrétního plánu. To čekej. Musíš být v penězích nový. Mimochodem, zápas se ruší. Desátého (července) budu zápasit s někým jiným. Hodně štěstí se starým kontraktem,” vzkazoval přitom Conor McGregor před pár dny.

“Mám tady pro vás předpověď. Třetí souboj s Dustinem ukončím front kickem přímo na nos. Bude to ve čtvrtém kole. Jeho nos potřebuje trochu narovnat a já mu s tím pomohu,” vyhlašoval Conor McGregor minulý týden a hned se dočkal hodně štiplavé odpovědi.

“To je hodně vtipná předpověď. Stejně tak jsi předpovídal, že podpoříš mou dobročinnou organizaci, ale po lednovém souboji se mnou přestal tvůj tým komunikovat. Uvidíme se brzy… Byli jsme ti vděční, protože se tvůj tým ozval před zápasem, ale nyní nás už 2 měsíce ignoruje. Snažili jsme se s vámi spojit už třikrát a nic, žádná odpověď. Život jde dál. Navíc budeme brzy oznamovat hodně velkou novinku,” kontroval Dustin Poirier, čímž celý spor nabral úplně jiný směr.

Nyní je však jasno, že je souboj podepsaný, takže se ho v červenci dočkáme a zjistíme, kdo z trilogie odejde jako vítěz s bilancí 2:1.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *