Co hledáte?

Jan Blachowicz zná soupeře i termín další obhajoby

Jan Blachowicz zná soupeře i termín další obhajoby

Vypadá to, že díky Jankovi bude polo-těžká váha hodně živá. Šampion se sice po posledním souboji se šampionem střední váhy Adesanyou nechal slyšet, že teď bude chtít minimálně půl roku na odpočinek a čas s rodinou, takže se čekalo, že se vrátí až někdy na konci roku, ale nakonec je to přeci jen trochu jinak. UFC prezident Dana White totiž v jednom z posledních rozhovorů prozradil, kdy Polák půjde do boje a hlavně proti komu.

Michal Martínek hodnotí organizaci ACA a nabízí srovnání s OKTAGONem

Novinář Okamoto z ESPN po rozhovoru s Danou prozradil, že Janek se vrátí do boje 4. září na turnaji UFC 266. Kdo bude jeho soupeř? Tady se žádné velké překvapení nekoná. Všichni počítali s tím, že dalším vyzyvatelem bude rozjetý veterán Glover Teixeira a taky to tak je.

Na začátku září se tak dočkáme souboje Jan Blachowicz vs Glover Teixeira, který slibuje hodně zajímavou podívanou. Oba borci totiž aktuálně prožívají hodně úspěšná období. Janek si v posledním zápase na body poradil s Adesanyou, což mnozí nečekali, zatímco Glover v poslední době postupně zničil takové borce, jako jsou Smith, Krylov a nebo Santos.

Situace v polo-těžké váze nás samozřejmě hodně zajímá skrze Jiřího Procházku, který má před sebou důležitý souboj s Reyesem, který se odehraje už 1.5. na dalším FN turnaji. V případě výhry si titulovou šanci nevyslouží, protože na tu teď má jasné právo Glover, ale přeci jen se jí případně dost přiblíží.

Ve hře je pak i Rakic, který se neustále hlásí o titulovou šanci. Je tedy otázkou, zda bude chtít čekat na to, jak dopadne zářijový titulový duel a nebo jestli nenastoupí ještě do jednoho zápasu například s vítězem bitvy Reyes vs Procházka.

Dominick Reyes vs Jiří Procházka: Podrobná Analýza

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *