Co hledáte?

Květen/máj můžeme letos přejmenovat na MMA měsíc

Květen/máj můžeme letos přejmenovat na MMA měsíc

Nějaký MMA turnaj je samozřejmě každou chvíli, díky UFC v podstatě každý týden, ale málokdy se stane, že bychom se mohli těšit na tak fantastický měsíc, jakým bude právě květen. Hned celá řada našich bojovníků jde totiž do boje v rámci mezinárodní scény. Jen v UFC se například dočkáme hned 3 soubojů, ve kterých se představí zástupci CZ/SK MMA scény. Na co všechno se můžeme těšit?

Dominick Reyes vs Jiří Procházka: Podrobná Analýza

UFC Fight Night 188 – 1.5. – Reyes vs Procházka

Hned na samém začátku května se dočkáme důležité bitvy Reyes vs Procházka, která hodně výrazně promluví do vrcholu polo-těžké váhy. Vítěz nejspíš nedostane titulovou šanci, protože tu si pro sebe vybojoval Teixeira, ale rozhodně se jí výrazně přiblíží.

OKTAGON 23 – 1.5. – Kníže vs Fusi

Hlavním zápasem dalšího turnaje organizace OKTAGON MMA měla být původně titulová bitva v rámci těžké váhy, ale slovenský borec je zraněný, takže akci bude vévodit duel Kníže vs Fusi.

Bellator 258 – 7.5. – Romero vs Johnson

V rámci organizace Bellator se jako součásti probíhající pyramidy polo-těžké váhy dočkáme souboje dvou bývalých UFC zápasníků Yoel Romero vs Anthony Johnson.

UFC Fight Night 189 – 8.5. – Klein vs Trizano

V květnu půjde do boje i první Slovák v UFC Lajoš Klein, který se utká s vítězem jedné z řad reality show The Ultimate Fighter Trizanem. 

UFC 262 – 15.5. – Oliveira vs Chandler

K tomu všemu nás navíc ještě čeká další číslovaný turnaj organizace UFC, který nabídne souboj o uvolněný titul šampiona lehké váhy Oliveira vs Chandler. Součástí karty je pak i duel Edwards vs Diaz, který bude také na pět kol.

UFC Fight Night 190 – 22.5. – Dvořák vs Paiva

Další zápas čeká i Davida Dvořáka, který si zatím v rámci ligy mistrů připsal 2 výhry v řadě. Je tedy jasné, že bude chtít přidat i třetí výhru, kterou by navíc rád ozdobil nějakým pěkným ukončením. Poté by David rád začal jednat o nové a samozřejmě výhodnější smlouvě.

OKTAGON 24 – 29.5. – Kozma vs Apollo

V dubnu organizace OKTAGON MMA žádný turnaj neuspořádala, ale o to zajímavější menu nás čeká v pátém měsíci roku 2021. Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale dle našich informací dojde na odložený titulový souboj Kozma vs Apollo.

KSW – Patrik Kincl?

Rovněž zatím oficiálně nepotvrzená informace, ale vypadá to tak, že polská organizace KSW plánuje na polovinu května další turnaj, na kterém by se představil i Patrik Kincl. Ten zatím nemohl prozradit jméno soupeře, ale avizoval, že se po delší době vrací zpět do welteru, tedy do kategorie do 77 Kg.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *