Co hledáte?

Ragozin reaguje na Novotného, popichuje Vémolu a zmiňuje Peštu i Attilu

Ragozin reaguje na Novotného, popichuje Vémolu a zmiňuje Peštu i Attilu

V návaznosti na informaci od OKTAGON vedení, že Vémola, minimálně v rámci střední váhy, nějakou dobu nedostane domácího soupeře, se znovu rozběhly vášnivé debaty kolem možné bitvy Vémola vs Ragozin. Tu si všechny zúčastněné strany, které se k věci průběžně vyjadřují, evidentně přejí, jen je třeba se domluvit na konkrétních podmínkách. Promotér organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný se v jednom z posledních rozhovorů nechal slyšet, že je souboji rozhodně nakloněn, ale že by bylo dobré vše ještě více vypromovat. V té souvislosti padlo i jméno Viktor Pešta. Co na to Mikhail Ragozin?

Vémola prozradil, v jaké relaci se pohybuje jeho výplata

“Je to pro Vémolu zajímavý soupeř, zároveň ale platí, kdo ho v Česku zná? Lidé, kteří se o MMA opravdu zajímají. Pro nás by bylo důležité ho vypromovat, představit lidem a ukázat příběh, nějakou historii mají. Aby si tu dal před Vémolou jeden zápas ještě,”  vysvětloval Novotný pro server iDNES.cz. V té souvislosti padlo i jméno Viktor Pešta, “S Viktorem Peštou jsem o něm nejednal, ale i pro Viktora by to určitě byl zajímavý soupeř.”

Co na to Ragozin?

“Dobrý den do ČR! Úplně na začátek chci všechny fanoušky pozdravit a upřímně poděkovat za vaši přízeň. Dostávám mnoho zpráv od českých fanoušků a jsem za to moc vděčný. Na dotazy ohledně hypotetického zápasu s Peštou o Vémolu a malou sledovanost odpovím takto: Jestli se hledá zápasník dle IG, tak tomu moc nerozumím. Myslel jsem, že se hledá kvalitní bojovník z ciziny. Norský Robocop (Thomas Robertsen) – policista na IG také nemá sledovanost. Žebříčkově je úplně někde jinde a dostal zápas hned. Nebo u vás dostávají zápas rovnou jen bojovníci, kteří jsou v žebříčku nízko a kdo je výš, tak si to musí zasloužit?

Já jsem v ČR již bojoval se soupeřem (Prince Aounallah), se kterým se měl nejdříve utkat Karlos a nenastoupil a až jsem ho porazil, tak s ním teprve zápasil. Fanoušci mě asi díky vám a ostatním rozhovorům znají. Když jsem byl v Praze na Heroes Gate, kam mě pozvali organizátoři, tak mě mnozí lidé poznávali a fotil se se mnou. Za poslední týden jsem dal tolik rozhovorů do ČR, takže vidím, že zájem o tento souboj je,” vysvětlil Ragozin pro MMA Shorties.

Viktor Pešta vs Mikhail Ragozin?

“K Viktoru Peštovi – je to velice kvalitní bojovník. Byl i u nás, kde bojoval s Alexanderem (Emelianenkem). Nemám problém s ním zápasit, i když dle mého názoru je kvalitnější soupeř, než Karlos. Nevím však, jak je na tom na Instagramu Dále Viktor bojuje ve váze -93 Kg a Karlos v -84 Kg. Tak to postrádá logiku, nemyslíte? Mě vyzval Karlos před dvěma lety, ne Viktor. Karlos byl KO ještě před zápasem, takže k souboji ani nedošlo, pak byl v servisu. Teď se pro něj jako soupeř hledá kvalitní cizinec. Jsem tady, tak v čem je problém? Karlos u nás chtěl váhu -86 a my dali i českého rozhodčího. Já nemám žádné podmínky, jen ať Karlos nastoupí! Jsem připravený bojovat s Karlosem ve váze -84 Kg i -93 Kg. Ať si vybere, není problém. Ale už žádné podmínky, není to důstojné hrát si na schovávanou.

Jestli vyhraji a promotér si to bude přát a budu pro ně zajímavý, tak nastoupím klidně s Viktorem i s Attilou nebo koho mi dají. Já si vybírat nebudu. To nemám ve zvyku ani v RCC. A do výběru bych tady přes Martina (Wodeckiho) mohl zasahovat. To však není profesionální přístup zápasníka mé úrovně. Myslím, že řečí bylo dost. Pojďme přestat mluvit, dejme prostor organizátorům a pojďme bojovat. To je zajímavější pro mě i pro fanoušky. Doufám, že Terminátor opět nepotřebuje servis a je ready to fight. Uralský medvěd je hladový! Zdravím do ČR a jestli to stojí na IG, tak třeba teď, když o mně píšete, budu mít více příznivců ve virtuálním světě. Budu za to rád, ale rychlejším nebo silnějším mě to neudělá! Děkuji za váš zájem, čas a pozornost!” vzkázal ruský bojovník skrze MMA Shorties.

Ne/Známý Ragozin

Novotného větu “Je to pro Vémolu zajímavý soupeř, zároveň ale platí, kdo ho v Česku zná?” si Ragozin evidentně vztáhl na svůj IG profil, na kterém má necelých 5 tisíc sledujících. To je samozřejmě v kontextu dnešního “sociálního” světa hodně málo, ale Novotný svým výrokem spíš narážel na to, že domácí MMA znalci Ragozina znají, ale běžným fanouškům asi moc neřekne. Pokud by měl tedy zápas Vémola vs Ragozin naplnit svůj potenciál, tak by se nabízel nějaký před-zápas, například právě s Peštou.

Sám Ragozin však uznal, že řečí už bylo v poslední době hodně, takže nyní je čas na promotérech, aby zkusili najít cestu, která postupně povede k velkolepé bitvě.

Úvodní foto via IG Ragozin / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

8 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *