Co hledáte?

Výměny pokračují! Spokojený Ragozin má vzkaz pro Vémolu

Výměny pokračují! Spokojený Ragozin má vzkaz pro Vémolu

V návaznosti na vyjádření Ondřeje Novotného, který na poslední tiskové konferenci potvrdil, že Karlos Vémola nějakou dobu, minimálně v rámci střední váhy, nedostane domácího soupeře, ale místo toho se bude měřit s výzvami ze zahraničí, se rozjely spekulace o možném souboji Vémola vs Ragozin, který už byl v minulosti domluvený, ale bohužel na něj nedošlo. Ragozin pak před pár dny například v rozhovoru pro MMA Shorties potvrdil, že má o bitvu stále zájem. Vémola sice v první chvíli reagoval v tom smyslu, že se vše určitě zasekne na financích a že je spoustu jiných soupeřů, ale po reakci promotéra Novotného, který potvrdil, že finance nejsou až takový problém, Terminátor uvedl, že je připravený a že se klidně vydá i do Ruska. To Mikhail Ragozin moc rád slyšel.

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

“Karlosi, jsem velmi rád, že se se mnou chceš utkat. Vypadá to, že obchody a zápasy se dají řešit i skrze rozhovory. Všechno je teď mnohem zajímavější. Nyní je to všechno na našich manažerech a organizacích, aby probrali detaily a můžeme jít na to,” vzkázal Mikhail Ragozin v reakci na Vémolovo poslední vyjádření. Ideálně by se mu prý hodil nějaký červnový nebo červencový termín, což zhruba vychází na tradiční turnaj na Štvanici, kterého bychom se letos po pauze z roku 2020 měli opět dočkat.

“O zápasu s Ragozinem se mluví dlouho a teď, v posledních dnech, je to znovu veliký téma. Já jsem ready, ale rozhodnutí je na promotérech. Rozhodně nemám problém přijet do Ruska,” vzkázal Karlos Vémola včera na svém IG profilu.

Nyní je tedy otázkou, zda se všechny zúčastněné strany domluví. Promotér Novotný totiž původně mluvil o tom, že pro Vémolu zkusí domluvit dva zahraniční soupeře, kteří se spolu utkají o možnost vyzvat Terminátora o titul šampiona střední váhy. Někdo, jako je právě Ragozin, však asi podobným vyřazováním nebude chtít procházet.

Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvine, ale zatím vše vypadá hodně zajímavě a nadějně.

Úvodní foto via IG Ragozin / OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *