Co hledáte?

Rozzuřený Darren Till plive oheň na “Orka” Vettoriho

Rozzuřený Darren Till plive oheň na “Orka” Vettoriho

Původně jsme se měli tuto sobotu v pro Evropu skvělém čase dočkat hlavního zápasu Till vs Vettori, který sliboval skvělou podívanou. Bohužel na něj nedojde. Darren se totiž zranil (zlomená klíční kost), takže byl nucen ze zápasu odstoupit. Naštěstí se našla rychlá náhrada v podobě pohotového Hollanda, ale Vettori je samozřejmě na Tilla naštvaný, takže si do něj v rámci před-turnajových rozhovorů několikrát rýpl. To však Darren Till nenechal jen tak a rozjel svou plamennou show.

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

“Marvine, co to s tebou je? To ti jako chybí pár buněk nebo co? Kéž bys věděl, čím jsem si v rámci přípravy na náš zápas musel projít. bylo toho dost v gymu i mimo něj. Ale řekněme si to upřímně, ty bys byl můj nejsnadnější zápas. Jsi jen chodící boxovací pytel. Nic víc a ani nic míň, takže drž tu svou zahořklou hubu zavřenou. Směju se tomu, že si snad někdo myslí, že bych se ze zápasu vymluvil tím, že mám zranění. Každý tréninkový kemp překonávám horší zranění, než si 90 % ostatních bojovníků vůbec dokáže představit.

Co po mně jako chceš? Zlomil jsem si klíční kost, ty debile. Radši v sobotu vyhraj a mám pro tebe ještě jednu radu, ty hnusný orku z Pána prstenů. Buď rád za to, kolik pozornosti se ti dostává. Buď rád za to, že tě Adesanya porazil. Buď rád za to, že tě brzy vyškolím a že jsi na vrcholu jednoho z nejvíce náročných sportů, takže přestaň být zbytečně kyselý a hořký. Navíc ani nejsi Ital, však většinu života žiješ v Kalifornii. Označím tě u obrázku svého rentgenu, abys mohl v klidu spát,” rozjel se Darren Till.

Till má bohužel tu smůlu, že už je to několikátý případ, kdy byl nucen odstoupit ze zápasu kvůli zranění, takže je jasné, že mu to soupeři pohotově předhazují. Darrena samozřejmě odstoupení určitě mrzí, protože v případě výhry měl v podstatě slíbenou titulovou šanci, které se tak nyní zase na nějakou dobu vzdálil.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *