Co hledáte?

Aljamain Sterling se posmívá bojovníkovi za přehrávání?

Aljamain Sterling se posmívá bojovníkovi za přehrávání?

Dnes v noci se konal další turnaj organizace ONE FC s názvem ONE on TNT 1, na kterém se představili i dva bývalí UFC zápasníci a hlavně bývalí šampioni Demetrious Johnson s Eddie Alvarez. DJ ještě nedávno vládl muší váze, kdy se o něm mluvilo jako o možném nejlepším bojovníkovi všech dob, zatímco Alvarez jednu dobu stál na vrcholu lehké váhy, odkud ho v památné bitvě sesadil Conor McGregor. Ani jednomu z borců se však dnes vůbec nedařilo. DJ byl totiž ve druhém kole, poté co na zemi inkasoval tvrdé koleno, poprvé v kariéře ukončen, zatímco Alvarez byl za trochu zvláštních okolností diskvalifikován za údery do zátylku.

Mezi Conorem a Dustinem už to začíná jiskřit

Alvarez totiž hned na začátku prvního kola dokázal soupeře dostat na zem, kde jej pomalu zasypával údery. Minimálně jeden z nich však směřoval do oblasti zátylku, na což soupeř reagoval bolestivou grimasou. Sice se nezdálo, že by šel úder úplně do zátylku a že by byl nějak ničivý, ale to samozřejmě nemůžeme od obrazovky vůbec soudit. Zkrátka platí, že Alvarez byl za tento úder následně diskvalifikován.

Bylo jasné, že se bude moment hodně řešit, ale asi málokdo čekal, že by se do věci vložil šampion bantamweight divize Aljamain Sterling, který byl nedávno sám obviněn z toho, že v souboji s Yanem přehrával, díky čemuž byl Petr diskvalifikován. “Rád bych tímto pogratuloval Iurimu Lapicusovi k tomu, že dalece překonal můj herecký výkon. Bylo to opravdu skvělé představení. Kéž by tě svět do konce života trollil. Vítej v klubu,” vzkázal Aljamain Sterling.

To, jak moc byl Sterling po kolenu od Yana v úzkých, nám rozhodně nepřísluší hodnotit, ale svým po-zápasovým chováním si Sterling moc nových fanoušků asi nenadělá. Nejdříve totiž slavil, i když se dušoval, že takhle titul vyhrát nechtěl, následně údajně odmítl několik termínů odvety a nyní zesměšňuje jiného borce, který se v podstatě octl v podobné situaci jako nedávno on.

Koleno hrálo hlavní roli i v souboji Johnsona, který byl poprvé v kariéře ukončen.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *