Co hledáte?

Hrdý Slezan Vítězslav Rajnoch na vrcholu ACA karty

Hrdý Slezan Vítězslav Rajnoch na vrcholu ACA karty

Vítězslav Rajnoch z Jayman MMA Fighting Systems si na turnaji ACA 109 odbyl svoji premiéru v ruské organizaci a hned jí korunoval vítězstvím nad Christianem Draxlerem z Rakouska. Nyní se na galavečeru ACA 122 představí dokonce v hlavním před-zápase v souboji s bývalým šampionem M-1 Global Artěmem Damkovskym.

Karlos Vémola “změnil” názor na souboj s Ragozinem

Momentálně jsou u nás podmínky pro sport dost nepříznivé, kde a s kým se připravuješ na nadcházející zápas na turnaji ACA 122?

Podmínky jsou už hodně frustrující, ale naštěstí máme nejlepší garáž na světě, kde mi hlavního sparringa dělá můj trenér a skvělou práci odvádí i mladí odchovanci našeho klubu.

Tvým soupeřem bude bývalý šampion organizace M-1 Global zkušený zápasník Artěm Damkovsky. V čem vidíš jeho největší přednosti?

Jeho rychlost a tvrdé kopy jsou určitě jeho největší přednosti, dále taky zkušenosti, kterých má na rozdávání. Přes 20 zápasů v M-1 mluví o jeho kvalitách.

Budeš chtít souboj držet spíše v postoji nebo na zemi?

Já se těším na ten zápas jako malý kluk, konečně to nebude zápas, ve kterém mě bude chtít soupeř hned hodit a uválet na zemi a i proto to chci držet v postoji, ale trošku jiném, než jaký je jeho styl. Kdyby to náhodou nefungovalo, tak zem bude takový plán B.

Dostal si od ACA na výběr i z jiných soupeřů, nebo jsi vzal hned první velkou výzvu?

My si nevybíráme, i když Damkovského jsme si přáli. Všechny nabídky, co ACA poslalo a pošle, vždy přijmeme. Nemyslím si, že v tom sportu můžu být ještě dlouho a tak chci velké výzvy.

Vítězslav Rajnoch, ACA

Co říkáš na to, že byl váš souboj vypsaný jako hlavní před-zápas galavečeru?

Vzhledem k tomu, jaká je soupeř legenda a představí se na domácí půdě, tak jsem čekal zápas na hlavní kartě, ale hlavní před-zápas mě překvapil. Když jsem začínal, tak tehdy ještě ACB byla můj sen a tímhle si ho plním.

Jak celkově hodnotíš ruskou organizaci ACA z pohledu zápasníka?

Less show more fighting (méně show, více zápasení). Já nejsem typ člověka/zápasníka, co by ze sebe dělal nějakého kašpárka, jak je teď v módě, takže mi to vyhovuje. Po sportovní stránce mají ty váhovky strašně nabité. Pro mě osobně jsou to mnohdy divácky mnohem zajímavější karty než UFC. Já už jako zápasník, rozhodčí, trenér byl na spoustě galavečerů, ale organizačně je ACA opravdu TOP.

Děkuji ti za rozhovor. Máš na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky MMA Shorties?

Děkuji za otázky. Pro ty, které doopravdy zajímá tenhle sport, tak ať si koupí 23. dubna PPV a podívají se na kvalitní turnaj.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *