Co hledáte?

Šéf Rizinu vysvětlil setkání s Floydem a Danou Whitem

Šéf Rizinu vysvětlil setkání s Floydem a Danou Whitem

Dnes ráno sám UFC prezident Dana White na svém IG profilu sdílel fotku, na které je on, šéf organizace Rizin Sakakibara a legendární boxer Floyd Mayweather, ke které připsal popisek, “A kurva! Co se to děje?“. Okamžitě se samozřejmě vyrojily spekulace, co tahle silná trojka řešila a jak moc domluvené setkání to bylo. Více naštěstí prozradil sám Sakakibara, který vysvětlil, jak k setkání vlastně došlo.

Promotér Novotný promluvil o bitvě Vémola vs Ragozin

“Floyd mě hodně překvapil, když k sobě domů v průběhu naší schůzky pozval i Danu Whitea. Je to už zhruba 15 let od doby, kdy jsme se viděli naposledy. Člověk nikdy neví, co se může stát. Bude zajímavé sledovat, co se od tohoto okamžiku stane a jak se všechno vyvine,” vysvětlil Sakakibara, že rozhodně nešlo o nějaké domluvené jednání, ale spíše o náhodu a možná i Floydův malý plán.

Oba šéfové velkých organizací jsou totiž s legendárním boxerem ve spojení a evidentně spolu vytvářejí další plány. V Rizinu už se Floyd přitom objevil. Na turnaji Rizin 14, na kterém mimochodem v památném zápase Denisa porazil z ringu vypadávajícího Halseyho, Floyd změřil síly s asijskou super-hvězdou Nasukawou. Sice šlo o exhibici, ale Mayweather na nic nečekal a do mladého borce se hned o začátku tvrdě opřel a velice brzy si došel pro vítězství.

Od té doby se spekuluje o tom, že se Floyd v Japonsku objeví znovu. Stejně tak však o možné spolupráci mluvil i Dana White. Ten v minulosti hned několikrát potvrdil, že je s Floydem v úzkém kontaktu a že společně chystají hodně zajímavé věci. Zatím jsme se však žádných konkrétních výsledků nedočkali.

Je naděje, že se dočkáme nějaké základní spolupráce mezi UFC a Rizin? Spíš ne, ale je hezké vidět setkání velkých osobností, které by společně přeci jen mohly něco zajímavého vymyslet.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *