Co hledáte?

Mezi Conorem a Dustinem už to začíná jiskřit

Mezi Conorem a Dustinem už to začíná jiskřit

Před pár dny bylo potvrzeno, že se 10.7. na turnaji UFC 264 dočkáme završení trilogie Dustin Poirier vs Conor McGregor, která je aktuálně vyrovnaná 1:1. Před lety totiž v prvním kole vyhrál Conor a letos v lednu ve druhém kole vyhrál Dustin. Oba borci se následně společně s UFC velice rychle domluvili na dalším souboji, který samozřejmě slibuje hodně atraktivní podívanou. Mezi oběma to navíc začíná zajímavě jiskřit.

Promotér Novotný promluvil o bitvě Vémola vs Ragozin

“Nikdy se nedržím zpátky. V červenci se potkáme přímo ve středu oktagonu,” vzkázal Dustin Poirier, který dal přednost souboji s Conorem před titulovou bitvou s Oliveirou, která mu byla zaslouženě nabídnuta. Tomu se však nikdo nemůže divit, protože zápas s Conorem je pro všechny, kteří se na něm nějak podílí, doslova zlatý důl a jestli si někdo zaslouží pořádnou odměnu, tak je to právě Diamant.

“Dustine, to rád slyším a doufám, že to tak bude. Minule jsi totiž prvních 30 sekund couval a pak se pokusil o takedown. Já budu ve středu oktagonu od samého začátku, pokud se tam budeš chtít potkat. Hlavně počítej s tím, že budu tentokrát na tvou taktiku připravený. Vidíme se,” reagoval Conor McGregor.

Ten se v lednovém souboji nechal zaskočit kopy na lýtko, kterým zprvu nevěnoval pozornost a když už s nimi chtěl něco dělat, tak bylo pozdě a jeho noha pomalu vypovídala službu, čehož Dustin využil k tomu, aby nepohyblivý terč tvrdě natrefoval a poslal k zemi.

Ir však krátce po souboji avizoval, že už je na podobné kopy připravený a že už jim umí vzdorovat a bránit je. Je však jasné, že Dustin do dalšího souboje nepůjde se stejným přístupem, ale že společně s týmem připraví něco nového a možná stejně nebezpečného. Je tedy otázkou, jak na to bude McGregor reagovat a s čím sám přijde. Rozhodně se máme na co těšit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *