Co hledáte?

Karlos Vémola “změnil” názor na souboj s Ragozinem

Karlos Vémola “změnil” názor na souboj s Ragozinem

V návaznosti na prohlášení promotéra Ondřeje Novotného, který na poslední tiskové konferenci potvrdil, že Karlos Vémola v rámci střední váhy výhledově nedostane domácího soupeře a místo toho se bude měřit s konkurencí ze zahraničí, se v posledních dnech začalo hodně mluvit o možném souboji s Ragozinem, na který už mělo v minulosti dojít. Ruský borec totiž například skrze MMA Shorties vzkázal, že má o souboj stále zájem. Terminátor však kontroval v tom smyslu, že by se zúčastněné strany nejspíš nedohodly na finančních podmínkách, což však spolu-majitel OKTAGONu Novotný hbitě popřel. Jak se tedy věci aktuálně mají?

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

“O zápasu s Ragozinem se mluví dlouho a teď, v posledních dnech, je to znovu veliký téma. Já jsem ready, ale rozhodnutí je na promotérech. Rozhodně nemám problém přijet do Ruska,” vzkázal Karlos Vémola před malou chvíli na svém IG profilu.

“Dříve jednání probíhalo, ale teď už to asi skončí nejspíš na tom, že on do OKTAGONu nepůjde, protože mu OKTAGON určitě nezaplatí na co on je v Rusku zvyklý a Rusové zase nedají víc mně, než na co jsem zvyklý v OKTAGONu, tak proč bych to dělal? Soupeřů je na světě milión,” reagoval přitom Karlos Vémola včera pro portál Czechfighters, ale promotér Ondřej Novotný mu ve svém posledním vysílání pohotově vysvětlil, že finanční stránka by zase nemusela být až takový problém, “Já asi úplně nepotřebuji prozrazovat všechny detaily ohledně plateb, ale řeknu nejvíc, co mohu říct. Byl jsem nedávno na několika krátkých polo-schůzkách a telefonech, kde tento zápas padal a o kterém jsme se třeba trochu bavili.

Určitě není pravda ani jedno, tedy že by RCC nedokázalo Karlose zaplatit. My tam máme díky Voldemortovi (Petr Kareš – bývalý promotér organizace XFN) špatné jméno, protože ten to tam celé posral. Vím, že Rusové jsou hákliví na to, když si z nich děláš blbečky… Řekněme však, že už je to nějakým způsobem spravené… Když o tom Ragozin mluvil, tak ten zápas si myslím má smysl, protože má i nějakou historii. Může se odehrát. Může se odehrát i na základě nějakých finančních dohod.”

Kde, kdy a jak?

Nyní tedy máme jasno v tom, že všechny zúčastněné strany (OKTAGON MMA, Vémola, RCC, Ragozin) mají o zápas zájem. Otázkou však zůstává, kde by se zápas odehrál. Novotný jasně uvedl, že by jej chtěl na půdě OKTAGONu, s čímž by RCC nemuselo mít až takový problém, protože právě Ragozina už v minulosti uvolnilo například na turnaj Night of Warriors.

Samozřejmě se nabízí i řešení skrze dvojitý zápas, kdy jeden by se odehrál v OKTAGONu a druhý v RCC, ale to je možná až moc komplikované řešení, které by nakonec, v případě vyrovnaného stavu, mohlo vést k nutnosti završení trilogie.

Cesta k souboji Vémola vs Ragozin, tedy duelu 54. bojovníka v rámci střední váhy a 45. bojovníka v rámci polo-těžké váhy, je každopádně otevřená, takže bychom se jej v relativně blízké budoucnosti mohli přeci jen dočkat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *