Co hledáte?

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

Karlos Vémola se netají tím, že nějaký čas pobyl za mřížemi. O svém pobytu ve vězení mluvil hned v několika rozhovorech, ale až teď se s fanoušky podělil o hodně bizarní příhodu. Součástí výkonu trestu jsou samozřejmě pravidelné kontroly, jejichž cílem je u vězněných osob najít nedovolené předměty, jako jsou podomácku dělané tetovací strojky, léky nebo drogy a pak hlavně zbraně, které mohou použít proti sobě navzájem, ale i proti personálu věznice. Terminátor však ukrýval něco úplně jiného.

Promotér Novotný promluvil o bitvě Vémola vs Ragozin

“Bohužel jsem se v mládí dostal do vězení. Lidé si myslí, že jsem někomu šlápl na krk, nebo něco takového. Neměl jsem úplně zaplacené daně, a tak jsem skončil ve vězení. Ale i tam jsem si musel poradit. V šest byla večeře, což na mě bylo brzo, protože rád jím večer. Takže jsem měl po večeři věčně hlad, a navíc jíst jenom studené jídlo se mi nechtělo. Pak jsem zjistil, že vězni, kteří byli za mřížemi déle jak tři roky, měli nárok na rychlovarnou konvici.

Tak jsem postupně vyobchodoval tři rychlovarné konvice. Jedna mě stála tři kartony cigaret. Jednu jsem měl na maso, druhou na zeleninu a třetí na čaj. No a protože jsem si dělal zásoby, tak se mi jednou stalo, že u mě vězeňská kontrola našla 556 tuňákových konzerv. Bachař nechápal. Přišel za mnou a řekl: Děláš si prdel? My najdeme všechno možné. Drogy, nože, cigarety, ale ještě nikdy jsme tu neměli magora, co má tolik plechovek tuňáka,“ rozpovídal se Karlos Vémola v rámci své poslední Karlos Show.

Marihuana vs daně

Kolem Vémolova trestu panují nejasnosti, k čemuž se Terminátor minulý rok vyjádřil v pořadu Real Talk, kde se vše pokusil uvést na pravou míru, “Jak jsem dělal v těch klubech, tak jsem se živil tím, že jsem dohazoval vyhazovače. Točili se v tom velké peníze. Já jsem měl velké peníze… Na bonz na udání mě zastavili policajti a v kufru našli velký objem peněz. Já jsem tenkrát nebyl schopen prokázat, odkud ty peníze jsou. Samozřejmě jsem nikoho nenatřel…

Já jsem nevypovídal, oni nemohli prokázat, odkud ty peníze jsou, tak soud nařídil domovní prohlídku mně a mojí přítelkyni, která v té době bydlela u jejích rodičů. U mě nic nenašli, u přítelkyně nic nenašli. U jejích rodičů našli pěstírnu pro jejího otce, který trpěl rakovinou, kde bylo asi dvacet kytek, které si, jak umíral, pěstoval sám pro sebe. Těch kytek tam bylo opravdu málo a jedno z těch obvinění bylo za pěstování marihuany. Bylo to v domě, kde jsem žil a byl s dětmi a když máte peníze, tak to máte z té marihuany.”

Nyní má před sebou Karlos menší pauzu, protože zhruba do července bude asi čekat na to, s kým se utká o titul šampiona střední váhy, o který přišel v návaznosti na to, že nesplnil váhový limit. Organizace OKTAGON MMA slibuje, že o post vyzyvatele se utkají dva kvalitní zahraniční borci, tak se necháme překvapit, o jaká jména vlastně půjde.

Zdroj: YouTube Deník Sport

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

14 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *