Co hledáte?

Attila potvrdil jednání s OKTAGONem ohledně odvety s Vémolou

Attila potvrdil jednání s OKTAGONem ohledně odvety s Vémolou

Na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 22 došla řeč i na možnou odvetu Végh vs Vémola 2, po které Karlos Vémola touží v podstatě od chvíle, kdy s Attilou na turnaji OKTAGON 15 prohrál hned v prvním kole. Terminátor se v souvislosti s tím nechal slyšet, že udělá vše proto, aby slovenského borce dostal zpět do oktagonu. S nadsázkou například mluvil o tom, že se vydá na Slovensko, kde bude soupeři vytrvale klepat na okno. Pumukli několikrát uvedl, že s ohledem na to, jak jasný první střet byl, po odvetě nijak extra netouží, ale že se jí zároveň rozhodně nebrání. Musí však přijít hodně zajímavá nabídka, hlavně co do financí. Nyní to vypadá tak, že se jednání pomalu rozjíždějí.

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

“Asi můžu říct, že jsme o tom mluvili s Attilou a jeho týmem. Bylo to relativně nedávno, ale konkrétní kroky, sumy, částky, dohody a datumy nepadaly, ale už jen za debata byla nějaký posun,” prozradil Pavol Neruda na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 22. “Velký posun,” přitakával druhý spolu-majitel Ondřej Novotný.

“Mohu potvrdit, že jsme měli s OKTAGONem jednání. Nebavili jsme se však o žádných konkrétních termínech. Stále platí to, že když budou moct fanoušci na tribuny, tak jsem tomu otevřený,” potvrdil Attila Végh pro server športky.sk

Nějaká, i když asi hodně obecná, jednání, tak přeci jen probíhají. Vémola se v poslední době hned několikrát nechal slyšet, že se k souboji s Véghem probojuje za každou cenu. Dokonce je ochotný se kvůli tomu přesouvat do těžké váhy, kde by se mohl utkat s Attilovým svěřencem Budayem. Toho na začátku května čeká titulová bitva a podle jejího výsledku se prý posléze uvidí, jak reálný souboj Buday vs Vémola je.

Zatím nemá cenu dělat předčasné závěry, ale je jasné, že základní jednání probíhají a další vývoj bude záležet na tom, jak to bude s koronavirovými opatřeními a možným návratem fanoušků do hlediště.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *