Co hledáte?

Ruský blázen nabízí balík peněz za zápas s Emelianenkem

Ruský blázen nabízí balík peněz za zápas s Emelianenkem

V Rusku Vás už v dnešní době moc věcí nepřekvapí, ale jsou věci, které upoutají vaši pozornost. Tamní zápasník, který byl v minulosti označován za blázna, Viacheslav Datsik (13-16) nyní vyzývá Alexandera Emelianenka (28-8-1).

Cože? Co ve vězení našla kontrola u Karlose Vémoly?

Viacheslav Datsik je bývalý zápasník, který ale naposledy zápasil pod profesionálními pravidly MMA v roce 2006. Může se pochlubit skalpem Andreie Arlovskiho, kterého porazil, když oba v MMA začínali. Dnes je mu 44 let a živí se různými exhibičními zápasy. V roce 2019 si střihl zápas v kickboxu s legendárním Jeromem LeBannerem, kterému podlehl ve druhém kole.

Proč má Datsik označení blázen? 

Datsik měl obsedantní antisemitské a protikřesťanské názory, přičemž oslavoval slovanské pohanství. Oficiální odborná analýza jeho duševního zdraví tvrdila, že prohlašoval, že Ježíš Kristus je agent Mossadu, zatímco Datsik věří, že je „Červený Tarzan“, syn slovanského boha Peruna. V analýze byl vyvozen závěr, že trpí schizofrenií a vyhýbal se trestním stíháním. Byl proto umístěn do ústavu pro duševně choré s vysokým zabezpečením, ale v červenci 2010 byl převezen na běžnou psychiatrickou kliniku. Odtud ovšem utekl a podařilo se ho dopadnout až v Norsku. Ještě před těmito událostmi byl Datsik zadržen při ozbrojeném přepadení prodejny mobilních telefonů v Petrohradě. Pokud vám jméno Datsik nic neříká, tak se podívejte na následující video, které vám celkem objasní, jak komplikovanou osobou Datsik je (byl?). 

Viacheslav Datsik nedávno natočil video, ve kterém se vyjadřuje na adresu Alexandera Emelianenka. Ten nedávno prohlásil, že pochybuje, že by vůbec někdo měl zájem o uspořádání jeho zápasu s Datsikem. Podle Emelianenkova manažera se jeho obvyklá výplata pohybuje kolem 10 milionů rublů (cca 3 miliony korun). Datsik mu nyní nabízí 5 milionů rublů ze své “kapsy”. 

“Emelyo, nespletl ses? Podívej se jaké si koště. Zapomněl si, za co si byl ve vězení? Jsi klaun. Kdybychom se střetli v zápase, tvoje játra by odešla v první minutě. Pár lidí je připraveno tento zápas zorganizovat. Jakých 10 milionů rublů? Tvůj manažer mluví sra*ky. Pojď bojovat se mnou a ukaž, že nejsi pos*ný. Dám ti ze své kapsy 5 milionů rublů, klaune,“ řekl na adresu mladšího z bratrů Emelienankových Datsik.

Aleksander Emelianenko byl v roce 2014 obviněn z napadení a znásilnění své bývalé hospodyně Poliny Stepanovové. O rok později byl uznán vinným a odsouzen na čtyři a půl roku. Po roce pobytu za mřížemi, byl Emelinaneko podmínečně propuštěn. V roce 2017 se vrátil zpět do profesionálního MMA. Naposledy si připsal porážku s Magomedem Ismailovem na turnaji ACA 107. Budeme svědky dalšího bizarního zápasu?

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *