Co hledáte?

Máme další fotky blížící se spolupráce UFC a VENUM

Máme další fotky blížící se spolupráce UFC a VENUM

Poslední roky organizace UFC spolupracovala s oděvním gigantem Reebok, který pro bojovníky zajišťoval stejnokroje a další vybavení. Zároveň bojovníkům a bojovnicím přispíval k výplatám za reprezentaci značky, ale údajně šlo o relativně malé částky v porovnání s dobou, kdy si mohli bojovníci a bojovnice na své oblečení umísťovat smluvené sponzory. Tato spolupráce však brzy skončí a místo Reeboku se bude za pár dnů o oblečení starat známá značka VENUM, která v rámci bojových sportů působí dlouhé roky.

Karlos Vémola reaguje na výzvu od Mikhaila Ragozina

UFC prezident Dana White na jedné tiskové konferenci potvrdil, že se nástup VENUMu blíží a že v souvislosti s tím plánují slavnostní představení nového vybavení a designů. Oficiálně zatím nejsou k dispozici žádné podklady, ale vypadá to tak, že už se pracuje na tvorbě promo materiálů. 

V souvislosti s nástupem nové spolupráce se objevil jeden poměrně podstatný problém. Firma VENUM se totiž v návaznosti na spory zakladatelů v minulosti rozdělila na 2 divize s tím, že jedna působí v Brazílii a druhá ve zbytku světa. UFC se však dohodlo s tou světovou, aniž o problémech s rozštěpením vědělo, takže se nyní řeší, jak to bude s Brazílií. Pokud by se totiž nedohodlo s tamní odnoží, tak by v zemi nemohlo prodávat VENUM oblečení a další výrobky. Majitel brazilské divize je však prý otevření jednání, tak doufejme, že nenastanou žádné větší problémy.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *