Co hledáte?

Zabit Magomedsharipov nemá zájem o zápas s Rodriguezem

Zabit Magomedsharipov nemá zájem o zápas s Rodriguezem

Ruský zápasník pérové váhy Zabit Magomedsharipov (18-1) se měl již dvakrát utkat s mexický bojovníkem Yairem Rodriguezem (13-2), ale pokaždé z toho zápasu sešlo. Nyní to vypadá, že Zabit o tento zajímavý souboj ztratil zájem.

Michal Martínek zná dalšího soupeře v organizaci ACA

Zabit Magomedsharipov je druhý rokem bez zápasu a na potenciální duel s Yairem Rodriguezem by raději zapomněl. V jednom z rozhovorů dokonce uvedl, že už definitivně ztratil zájem o tento souboj. Magomedsharipov se měl poprvé střetnout s Rodriguezem v roce 2018, poté v roce 2020 a údajně byla “na stole” i smlouva na začátek roku 2021, kterou prý Yair nakonec nepodepsal. 

“Myslím, že tento příběh již skončil. V tomto zápase nevidím žádný smysl. Celkem třikrát jsem podepisoval smlouvu na tento duel, dvakrát musel odstoupit on, pak znovu souhlasil, ale nakonec odmítl. Boj s ním nedává žádný smysl a ani po něm netoužím. Nemám žádnou motivaci. Když víte, že člověk nechce zápasit, tak proč bych potřeboval tento souboj? Je to pro mě uzavřené,” řekl Magomedsharipov.

Zabit Magomedsharipov

Rodriguez byl v minulém roce suspendován na 6 měsíců od USADA, za poskytování nepravdivých údajů o jeho poloze. Vypadá to tedy, že Magomedsharipov se musí posunout dále a najít si nového soupeře, to ostatně nedávno potvrdil i prezident UFC Dana White.

Magomedsharipov prohrál ve své kariéře pouze jediný zápas a na svém kontě má osmnáct vítězství (bilance v UFC 6-0). Naposledy zápasil v roce 2019 na turnaji UFC v Moskvě, kde zvítězil nad Calvinem Kattarem. Zabit nedávno přiznal, že by se rád utkal s vítězem titulového zápasu Volkanovski vs Ortega. Ano, bylo by zajímavé utkat se s vítězem zápasu Ortega vs Volkanovski. To je úplně jiná motivace,“ řekl Magomedsharipov. Tento duel byl nakonec zrušen a oba zápasníci byli nyní nominováni jako trenéři v nové sezóně reality show The Ultimate Fighter. Nové datum zápasu nebylo zatím stanoveno. Kdo by měl být příštím soupeřem Zabita Magomedsharipova?  

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *