Co hledáte?

Kdo se kromě Barboríka představí na turnaji KSW 60?

Kdo se kromě Barboríka představí na turnaji KSW 60?

Polská organizace KSW pomalu představuje startovní kartu turnaje KSW 60, kde se také představí slovenský zápasník Vojto Barborík. Kdo další se na tomto galavečeru představí?

Michal Martínek zná dalšího soupeře v organizaci ACA

Na galavečeru KSW uvidíme hned dva titulové duely. Šampion těžké váhy Philip de Fries bude v odvetě obhajovat svůj titul proti šampionovi polotěžké Tomaszi Narkunovi. V jejich prvním vzájemném měření sil, zvítězil de Fries po pětikolové bitvě na body. V lehké váze vyzve šampiona Mariana Ziółkowskiho nadějný Maciej Kazieczko z ANKOS gymu v Poznani.

Tento turnaj se uskuteční už 24. dubna a na Barboríka čeká zkušený soupeř, kterého si můžete pamatovat z turnaje organizace OKTAGON. Krysztof Klacek (12-6) se tehdy utkal s Lájošem Kleinem, ale souboj pro něj nedopadl vůbec dobře. Už ve druhé minutě schytal Kleinův “oblíbený” head kick a zápas pro něj skončil. Nyní se tedy postaví dalšímu slovenskému zápasníkovi. Napodobí Barborík svého kolegu a připíše si jubilejní desáté vítězství v řadě? Polské MMA servery uvádějí Barboríka, jako jednoho z nejtalentovanějších zápasníků ve své váze v Evropě. Naplní svůj potenciál v KSW? Cesta za titulem začne už 24. dubna.

Dále se můžeme těšit na duel těžkých vah Izugabe Ugonoha s Thomasem Narmem, který jeden čas zkoušel komunikovat také z tuzemskou organizací OKTAGON. Nicméně nakonec se na čtyři zápasy upsal právě polské KSW.

Aktuální fight card KSW 60:

  • Tomasz Narkun vs. Phil De Fries 265 lbs
  • Izuagbe Ugonoh vs. Thomas Narmo 265 lbs
  • Marian Ziółkowski vs. Maciej Kazieczko 155 lbs
  • Krzysztof Klaczek vs. Vojto Barborík 145 lbs
  • Jakub Wikłacz vs. Patryk Surdyn 135 lbs
  • Tomasz Jakubiec vs. Aleksandar Ilić 185 lbs
  • P. Kaczmarczyk vs. Michał Sobiech 145 lbs
  • Aleksandra Rola vs. Karolina Wójcik 115 lbs

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *