Co hledáte?

Michal Martínek zná dalšího soupeře v organizaci ACA

Michal Martínek zná dalšího soupeře v organizaci ACA

Bývalý šampion těžké váhy organizace OKTAGON Michal Martínek, se chystá na svůj druhý zápas v prestižní ruské organizaci ACA. Ve své premiéře bohužel neuspěl, ale už 23. dubna si může spravit chuť a připsat si první vítězství v organizaci.

Potvrzeno! Conor McGregor má domluvený další zápas

Michal Martínek se vrací zpět do oktagonu ACA! V prvním zápase v organizaci sice na turnaji ACA 112 podlehl Danielu Jamesovi, ale rozhodně zanechal dobrý dojem, když proti mohutnému zápasníkovi (který mimochodem do těžké váhy nenavážil) předvedl opravdu kvalitní box a postoj. Na konci prvního kola dostal Jamese do velkých problémů a toho nejspíš zachránil klakson na konci kola. Bohužel ve druhém kole James dostal Martínka na zem a několika tvrdými údery a lokty zápas ukončil.

Nyní se na turnaji ACA 122 v Bělorusku utká s Tomasem Pakutinskasem (19-13-3). Ten ve svém posledním zápase také debutoval v organizaci ACA a po šesti vítězství v řadě, utrpěl porážku s bývalým zápasníkem UFC Danielem Omielanczukem. Pakutinskas má za sebou hodně zápasových zkušeností a je bývalým šampionem těžké váhy litevské organizace Bushido FC.

Na turnaji ACA 122 uvidíme souboj o titul těžké váhy mezi aktuálním šampionem Tonym Johnsonem a Dmitrym Poberezhetsem, který drží neporazitelnost od roku 2012. Od té doby zaznamenal bilanci 16-0-1NC a v posledním duelu se mu podařilo ukončit Ruslana Magomedova. Dále se na turnaji představí bývalý soupeř Karlose Vémoly Piotr Strus nebo Daniel Omielanczuk. Na tomto galavečeru by se mohl představit i další český zápasník Vítězslav Rajnoch a rovněž se spekuluje o Tomáši Deákovi ze Slovenska. 

Aktuální fight card turnaje ACA 122:

  • Tony Johnson Jr. vs. D. Poberezhets 265 lbs
  • Piotr Strus vs. Rafał Haratyk 185 lbs
  • Daniel James vs. D. Omielańczuk 265 lbs
  • Raul Tutarauli vs. Aurel Pîrtea 155 lbs
  • Andrey Kalechits vs. Anton Larkov 125 lbs
  • Michal Martínek vs. Tomas Pakutinskas 265 lbs

Martínek, ACA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *