Co hledáte?

Polský zápasník byl nalezen mrtvý ve svém bytě

Polský zápasník byl nalezen mrtvý ve svém bytě

31letý zápasník, který nastupoval ve známých polských organizacích, byl tento týden nalezen mrtvý ve svém bytě. Jako první o toto zprávě informoval známý polský gym ANKOS MMA.

WTF! Bojovník přišel v průběhu zápasu o prst

Patryk Nowak prošel známými polskými organizacemi Fight Exclusive Night (FEN) nebo Babilon. Ve své kariéře nasbíral pět vítězství a tři porážky. Další zápas už bohužel nepřidá. V tomto týdnu byl nalezen mrtvý ve svém bytě v Anglii, kam se přestěhoval. Přes resuscitaci a transport do nemocnice se zápasníka nepodařilo zachránit. Příčina smrti polského zápasníka zatím není jasná.

Patryk Nowak pocházel z Namysłowa. Třikrát se představil na turnaji známé polské organizace Fight Exclusive Night, kde nastoupil například proti bývalému bojovníkovi UFC Piotrovi Hallmanovi nebo současnému šampiónovi KSW v lehké váze Marianovi Ziółkowskému. Svůj poslední zápas měl Nowak v říjnu loňského roku. Na turnaji Babilon 17 prohrál s Marcinem Skrzekem. Na své zápasy se připravoval ve známem polském gymu ANKOS, kde připravují také Mach Muradov, Petr Kníže, Michal Martínek nebo Karlos Vémola.

Patryk Nowak

Patrik Nowak měl za sebou vážné zranění ruky, které ho stejně neodradilo od sportu, který měl tolik rád. Nowak v prosinci 2013 pomáhal svému otci v jeho společnosti zabývající se změnami interiérů, když mu sklouzla ruka a prořízla ji kotoučová pila. Šlo o hlubokou ránu a v nemocnici diagnostikovali poškození nervů a šlach. Operace trvala 5 hodin. Po propuštění Patryk zahájil počáteční rehabilitaci a různá cvičení. Díky správné rehabilitaci se mu rychle vrátil cit v prstech. Necelých šest měsíců po nehodě už Patryk znovu trénoval, i když zpočátku hlavně běhal. Nevzdal se, navzdory názoru lékařů, že kvůli stavu své ruky už nebude schopen zápasit. Důsledně šel za svým cílem, nevzdal se a v roce 2016 nastartoval svoji profesionální kariéru.

Tags:

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *