Co hledáte?

Attila reaguje na Vémolovu výhru a přidává vtipné rýpnutí

Attila reaguje na Vémolovu výhru a přidává vtipné rýpnutí

Máme za sebou turnaj OKTAGON 22, který znovu dokázal, že na domácí scéně se může s Vémolou měřit jen málokdo. V hlavním zápase večera, který byl nakonec titulový jen napůl, totiž zvítězil hned v prvním kole, když vzal vyzyvatele Ďatelinku pohotově na zem a tam jej donutil odklepat. Další výhra a možný krok k vytoužené odvetě s Attilou Véghem. Toho si Vémola dokonce přál v Ďatelinkově rohu, ale nedočkal se. Místo toho se však se svým rivalem potkal v zákulisí, odkud pochází veskrze přátelská fotka. Po posledním souboji však Attila Végh znovu ukázal svůj pověstný smysl pro humor a do Vémoly si pohotově rýpl.

Vémola lobuje za Monstera! Promotér je však proti

“Velká gratulace Karlíto můj a jsem rád, že tě motivuji,” vzkázal Attila Végh, k čemuž doplnil fotku Vémoly, která byla drobně upravena.

Vémola se totiž pochlubil tričkem, na kterém hlásí, že v OKTAGONu je jen jeden král, ale internet pohotově reagoval a trochu jí upravil.

Oba borci do sebe pravidelně rýpou, ale když se potkají osobně, tak jsou z toho většinou spíše přátelská setkání. Vémola dokonce Attilovi na tiskové konferenci slíbil jednu láhev nové pálenky, která má speciální číslo 2, u kterého prý Végh dobře ví, co znamená.

Jak to vlastně vypadá s případnou odvetou? Právě na zmíněné tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 22 na ni krátce došla řeč. “Asi můžu říct, že jsme o tom mluvili s Attilou a jeho týmem. Bylo to relativně nedávno, ale konkrétní kroky, sumy, částky, dohody a datumy nepadaly, ale už jen za debata byla nějaký posun,” prozradil Pavol Neruda na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 22. “Velký posun,” přitakával druhý spolu-majitel Ondřej Novotný.

Je však jasné, že pokud se máme odvety někdy dočkat, tak to bude až ve chvíli, kdy bude možné zaplnit nějakou velkou halu. To teď samozřejmě nejde a je otázkou, kdy opatření něco takového dovolí.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

11 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *