Co hledáte?

OKTAGON vedení mluví o odvetě Végh vs Vémola 2

OKTAGON vedení mluví o odvetě Végh vs Vémola 2

Už od listopadu 2019, kdy se odehrál turnaj OKTAGON 15, kterému vévodil Zápas století, se mluví o možné odvetě. Attila Végh totiž tehdy mnohé překvapil, když Karlose Vémolu ukončil hned v prvním kole via KO. Terminátor od té doby mluví o tom, že se za každou cenu k odvetě probojuje, na čemž pilně pracuje. Za poslední půl rok totiž nastoupil hned do 4 zápasů, které všechny vyhrál. Végh se sice hned několikrát nechal slyšet, že odvetu vlastně nepotřebuje, protože byl první souboj naprosto jasný, ale že pokud přijde zajímavá nabídka, tak se jí bránit nebude. Zatím sice nemáme úplně reálné obrysy, ale je jasné, že určitá jednání už přeci jen probíhají.

Radikální řez! Vémola nebude mít CZ/SK soupeře

“Asi můžu říct, že jsme o tom mluvili s Attilou a jeho týmem. Bylo to relativně nedávno, ale konkrétní kroky, sumy, částky, dohody a datumy nepadaly, ale už jen za debata byla nějaký posun,” prozradil Pavol Neruda na tiskové konferenci po turnaji OKTAGON 22. “Velký posun,” přitakával druhý spolu-majitel Ondřej Novotný.

Nějaká, i když asi hodně obecná, jednání, tak přeci jen probíhají. Vémola se v poslední době hned několikrát nechal slyšet, že se k souboji s Véghem probojuje za každou cenu. Dokonce je ochotný se kvůli tomu přesouvat do těžké váhy, kde by se mohl utkat s Attilovým svěřencem Budayem. Toho na začátku května čeká titulová bitva a podle jejího výsledku se prý posléze uvidí, jak reálný souboj Buday vs Vémola je.

Je však jasné, že pokud na odvetu Végh vs Vémola 2 někdy dojde, tak to bude až ve chvíli, kdy bude možné zaplnit obrovskou halu. Je totiž jasné, že zápas podobného kalibru přitáhne obrovské množství pozornosti. Všichni, kteří se o MMA nějakým způsobem zajímají, budou chtít vědět, zda znovu zvítězí Végh a nebo jestli Vémola srovná sérii na 1:1.

Více nám napoví následující měsíce, kdy se všechno zase hned o nějaký kus dopředu.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *