Co hledáte?

“Nepřemýšlel jsem, že bych nabídku nepřijal,” říká Tato Primera

“Nepřemýšlel jsem, že bych nabídku nepřijal,” říká Tato Primera

Tato ´´El Espectaculo´´ Primera (15-9) se v sobotu na turnaji Oktagon 22 vrací do boje. Po výhrách nad Borárosem a Kalašnikem je Primera připravený získat třetí výhru v řadě a vysloužit si titulový zápas. Jeho soupeřem bude Francouz Alex Lohoré.

OKTAGON vedení rozhodlo, jak to bude s duelem Vémola vs Ďatelinka

Tato Primera si v organizaci OKTAGON začíná dělat zajímavou vizitku. Dva zápasy a dvě dominantní vítězství, to je bilance španělského zápasníka, kterého na turnaji OKTAGON 22 čeká další duel, který bral na poslední chvíli. 

 ´´Vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že bych tuto nabídku nevzal,´´ Potvrdil Tato Primera, který byl v plné přípravě na další zápas. Neměl tedy problém vzít zápas s Lohorém necelý měsíc, před jeho konáním za zraněného Piráta.

Spoustu věcí v dnešní době komplikuje koronavirus a s ním související nařízené omezení. Naštěstí pro španělského zápasníka je situace na ostrově, kde žije dobrá a tak neměl žádné komplikace s přípravou. ´´Záleží na tom kde člověk žije, naštěstí ostrov, na kterém žiji je na tom v tomhle ohledu dobře, aktuálně máme jen 27 případů na celém ostrově, takže jsem naštěstí mohl v pohodě trénovat.´´

Jeho soupeř Alex Lohoré má zatím v OKTAGONu dvě porážky a to s Karlosem Vémolou Leandrem Silvou, takže se bude snažit získat své první vítězství v této organizaci. Tato si uvědomuje Alexovi kvality, ale zároveň věří, že ho dokáže porazit svoji vytrvalostí a neustálým tlakem. ´´Je to skvělý striker a má rád válčení. Očekávám show na váze a dobrý boj. Porazím ho svoji vytrvalostí a tím, že na něj nepřestanu tlačit.´´

Koho Primera favorizuje v souboji Kozma vs Silva?

V blízké době nás čeká ve weltrové váze také zápas o titul mezi Apollem a úřadujícím šampionem Davidem Kozmou, který musel kvůli zranění zápas posunout. Podle Primery se v tomto zápase podaří šampionovi obhájit a poté co porazí Lohorého bude právě on dalším vyzyvatelem. ´´Favorizuji Kozmu. Apollo je velmi silný a trénuje v jednom z nejlepších gymů na světě, ale pokud ho Kozma hodí, tak mu budou jeho svaly k ničemu. Jsem druhý v pořadí, takže věřím, že si po své další výhře si zasloužím titulovou šanci,´´ dodal Tato Primera.

Úvodní foto: OKTAGON

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *