Co hledáte?

OKTAGON 22 Vémola vs Ďatelinka: Analýza, Tipy a Sázky

OKTAGON 22 Vémola vs Ďatelinka: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 21, kde proběhne očekávaná titulová obhajoba Karlose Vémoly, který se střetne s Milanem Ďatelinkou. Dále se na turnaji představí Alex Lohore, Tato Primera, Lucie Pudilová, Pavel Salčák nebo Lucia Szabová. Celý turnaj můžete sledovat skrze TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Breakdown 3 – OKTAGON 22 + KSW 59

Robert Pukač vs Jan Malach – zápas skončí na body 1,75

Jan Malach jde do svého třetího zápasu v organizaci OKTAGON, momentálně má už tři vítězství v řadě a brousí si zuby na další. V cestě mu bude stát hodně těžká překážka jménem Robert Pukač. Ten je sice po dvou porážkách, ale zápas se bude odehrávat ve welterové váze, která by mohla možná o něco více sedět právě Robovi. Oba jsou velice zkušení zápasníci a myslím, že se nepohrnou do bláznivých přestřelek v postoji (pokud ano, tak zde by mohl mít lehce navrch Jan Malach) a očekávám spíše taktický výkon. Oba v minulosti ukázali, že se mohou v zápasech spolehnout na svoje kardio. Sázka na body nebo na více než 2,5 kola (kurz 1,50) mi zde vycházejí jako logické.  

Lucie Pudilová vs Maiju Soutama – Pudilová zvítězí na body 2,25

Lucie Pudilová vzala zápas se zkušenou zápasnicí z Finska čtyři dny před turnajem. Ten duel by se měl odehrát v catchweight do 64 kg, což by mohla být výhoda pro Lucii. Soutama se měla původně utkat s Martou Waliczek ve váze do 60 kg. Pudilová by tak mohla mít lehkou váhovou převahu. To se samozřejmě může proti finské wrestlerce hodit.

Lucie Pudilová už nějakou dobu trénuje v bratislavském OFA gymu a trenér Ilja Škondrič jí hodnotí zatím velice pozitivně. Právě v OFA Lucie určitě zlepšuje svůj wrestling, a i když bere zápas opravdu na poslední chvíli, tak si myslím, že ho zvládne v naprosté pohodě. Soutama už má v pětatřiceti letech ty největší úspěchy za sebou a byl by celkem šok, kdyby Lucii Pudilovou porazila. Kromě zkušeností, které má ale i česká zápasnice, tak nevidím moc zbraní, kterými by finská zápasnice mohla hrozit. Kurz na vítězství Lucie na body je zatím také lákavý, tak proč ho nevyužít.

Karlos Vémola vs Milan Ďatelinka – Podrobná analýza

Radim

Tipsport, Oktagon

Pavel

Tipsport, Oktagon

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *