Co hledáte?

Tags: , , ,

UFC dál propouští! Tentokrát to odnesl komentátor

UFC dál propouští! Tentokrát to odnesl komentátor

V poslední době jsme vás skrze několik článků informovali o tom, že UFC postupně propouští bojovníky a bojovnice. O plánu zúžit řady UFC prezident Dana White informoval už na konci minulého roku, kdy oznámil, že se liga mistrů výhledově rozloučí s 50 až 60 jmény. Nyní jsme se dočkali dalšího vyhazovu. Nejde však přímo o bojovníka, ale komentátora a elitního analytika Dana Hardyho.

Jon Jones se vysmál rivalovi Adesanyovi

Dle zahraničních zdrojů, které zprávu přinesly včera v podvečer, Hardy skončil v UFC a stejně tak i u partnera BT Sport. Bližší informace zatím nejsou k dispozici, ale Hardy se prý dostal do sporu s jednou ze zaměstnankyň, což nakonec vyústilo v konec na obou platformách. Právě Hardy přitom patřil k těm nejvíce erudovaným komentátorům. Nedávno však ze strany UFC dostal důrazné upozornění, které možná v aktuální situaci hrálo roli. Hardy totiž na UFC Ostrově po jednom ze zápasů “vystartoval” na rozhodčího Herba Deana, který váhal s ukončením zápasu. “Ukončete ten zápas,” křičel tehdy na zkušeného rozhodčího, kterému po zápase řekl, aby dělal svou práci.

White v návaznosti na událost varoval, že pokud se kdokoliv z jeho zaměstnanců ještě někdy pokusí nějak konfrontovat rozhodčí a nebo zástupce komise, tak dostane okamžitý vyhazov. v

“Děkuji všem za vlídná slova a podporu. Jsem v pohodě a rozhodně se nikam nechystám. Pořád budu na svém kanále rozebírat zápasy. Jsem tady, abych sloužil MMA a občas se díky tomu dostanu na druhou stranu barikády. S tím jsem však v pohodě,” vzkázal Hardy.

Co se týče komentátorů, tak vedení UFC dlouhodobě využívá své hlavní postavy, které doplňují zkušení bojovníci, jako je například Cruz, Cormier nebo Bisping. Hardyho místo se tedy určitě jednoduše zaplní, ale samozřejmě je otázkou, zda půjde o plnohodnotnou náhradu. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *