Co hledáte?

Jon Jones se vysmál rivalovi Adesanyovi

Jon Jones se vysmál rivalovi Adesanyovi

Už s předstihem bylo jasné, že bývalý šampion polo-těžké váhy Jon Jones bude turnaj UFC 259 bedlivě sledovat. V jeho hlavním zápase se spolu totiž utkali Jan Blachowicz a hlavně Israel Adesanya, se kterým se už Bones nějakou dobu špičkuje na sociálních sítích. Jon byl tedy připraven pro případ, že Adesanya zaznamená první prohru MMA kariéry, což se také stalo. Jones se tedy okamžitě pustil do komentování, protože si chtěl svého rivala náležitě vychutnat.

Výplaty: UFC 259 – Blachowicz vs Adesanya

“Skvělá práce ze strany Janka. Do konce zápasu zbývaly dvě minuty a Izzy byl na zádech. Skvělá výhra. Rozhodně jsem nečekal nějaká překvapení. Už se nemůžu dočkat, až to té děvce dám sežrat. Ale co už, on si vlastně mou pozornost a čas ani nezaslouží. Pokud mi však ještě někdy budete chtít psát, že by mě Izzy porazil, tak se nejdříve profackujte,” vzkázal Jon Jones postupně na svém Twitteru.

Ještě před pár dny se mluvilo o tom, že bychom se za určitých okolností ještě letos mohli dočkat souboje Jones vs Adesanya, ale ten je nyní evidentně ztracen. Israel se totiž vrací do střední váhy, aby zde znovu obhajoval svůj titul šampiona, zatímco Jones míří do těžké váhy, kde se pokusí získat titul od vítěze odvety Miocic vs Ngannou 2.

Adesanya se sice po turnaji nechal slyšet, že plány na přestup do polo-těžké a nebo dokonce těžké váhy ještě úplně nezatracuje, ale že nyní bude skutečně prioritou střední váha, kde by se mohl utkat s vítězem dubnového souboje Whittaker vs Costa.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *