Co hledáte?

Hříšník Dillashaw se opřel do Sterlinga a Yana

Hříšník Dillashaw se opřel do Sterlinga a Yana

Jednou z titulových bitev, které turnaj UFC 259 nabídl, byl souboj v rámci bantamweight divize Petr Yan vs Aljamain Sterling. Ten bohužel skončil hodně zvláštně a tak, jak si asi nikdo nepřál. Šampion Yan totiž trefil nedovolené koleno, po kterém už Sterling nebyl schopen pokračovat a stal se tak novým šampionem divize. O celém incidentu se samozřejmě hodně mluvilo a své si řekl i bývalý šampion T.J. Dillashaw.

Jon Jones se vysmál rivalovi Adesanyovi

“A Oscara za nejlepšího herce získává Aljamain Sterling za svou roli v titulové bitvě. Petr Yan by pak potřeboval školení o pravidlech sportu, kterému jednu chvíli vládl. Petře, teď už jsi taky podvodník. Děvko,” vzkázal T.J. Dillashaw, který se aktuálně plánuje vrátit zpět do boje. Poslední dva roky si totiž odpykával trest za pozitivní dopingový nález. V souvislosti se soubojem s Henrym Cejudem totiž bylo zjištěno, že si při náročném hubnutí pomáhal skrze EPO, což má samozřejmě T.J. stále na talíři, protože mu to všichni budou ještě hodně dlouho předhazovat.

K čemu v souboji Yan vs Sterling došlo? Šampion Yan měl ve čtvrtém kole soupeře před sebou v pokleku, takže se ptal svého rohu, zda může poslat koleno. Přítomný rozhodčí sice upozorňoval, že nemůže, ale roh údajně potvrdil, že může, takže Yan zaútočil a bylo z toho nedovolené koleno. Z toho se Sterling nedokázal vzpamatovat, takže byl souboj ukončen s tím, že byl Yan diskvalifikován a Sterling se tak stal novým šampionem divize.

“Podvádíš celou svojí kariéru a máš koule někomu něco říkat o hraní? Veškerou důstojnost si ztratil ve chvíli, kdy ses rozhodl, že abys vůbec mohl zápasit, tak do sebe něco píchneš. Doufám, že tě Sandhagen vyškolí tak, jako se mu to dařilo v minulosti na trénincích,” reagoval nový šampion divize Aljamain Sterling.

Aktuálně se totiž spekuluje o souboji Sandhagen vs Dillashaw, který bychom mohli dostat v nejbližších měsících. Co se týče Yana a Sterlinga, tak ty prý velice brzy čeká odveta, která se snad obejde bez kontroverze,

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *